Amazon świętuje Władcę Pierścieni Widzowie, zawiesza krytykę

Robert Aramaio jako Elrond we Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Obrazek: Amazon Studios

Po kilku zwiastunach pojawiają się dramatyczne sceny i przemówienia Będzie to, czym jest Jeśli chodzi o filmy Petera Jacksona, Amazon Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Seria została wycofana jeszcze przed rozpoczęciem weekendu. Możesz przeczytać naszą recenzję programu TutajAle nie jest tajemnicą, że serial był tematem rozmów w mieście od tygodni, o czym przekonało się wielu krytyków i widzów. Piękny urok Poprzez wprowadzenie telewizyjnego Śródziemia. Nic dziwnego, Amazon jest gotowy, aby wybić najlepszą porcelanę i zaśpiewać kamienie milowe programu.

Z dwoma epizodami za pasem, Pierścienie mocy Stał się największą premierą w historii serwisu Prime Video, przyciągając ponad 25 milionów widzów na całym świecie. Prezes Amazon Studios Jennifer Salke pochwaliła showrunnerów Patricka McKay i JD Payne’a, nazywając sukces serialu „idealnym dopasowaniem do historii Tolkiena… prowadząc nas do tego dumnego momentu”.

Ale wraz z dobrą wiadomością przychodzi zła wiadomość. To znaczy, kiedy wchodzi Amazon Pierścienie mocy Vetri zawiesił również recenzje programu na Rotten Tomatoes na następne 72 godziny. (Nazwa Hollywoodzki reporterPrzedstawiciel Amazona wyjaśnił, że jest to praktyka, którą Amazon rozpoczął wraz z nadejściem lata). „Dlaczego” jest taki, że Amazon może upewnić się, że recenzje są zgodne z prawem i nie są częścią jakiegoś programu rasistowskich lub seksistowskich trolli. Ona jest Hulk I Pani Marvel przed tym. pierścienie W momencie pisania tego tekstu wynik użytkownika wynosi 38%, a patrząc na segment, jest wiele pół lub jednej gwiazdki z bardzo krótkimi notatkami wyjaśniającymi, dlaczego program nie działał dla nich.

Opinie użytkowników zostaną posortowane w odpowiednim czasie, ale w międzyczasie daj się złapać w kulę i obejrzyj program na własne oczy. Albo ci się to podoba, albo masz to Smoczy Dom Wróć do swojej fantazji. To, lub Czarodziej, Koło Czasu, Masz pomysł. A jeśli widziałeś pierścienie mocy, Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Zobacz, kiedy spodziewać się najnowszych Wspaniale I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej Uniwersum DC w filmie i telewizjiI wszystko, co musisz wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Chicago wybrane na gospodarza Narodowej Konwencji Demokratów 2024 - NBC Chicago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *