Analiza meczu Man City 3:1 West Ham (19 maja 2024 r.).

Miasto Manchester Zwycięstwo 3: 1 zapewniło bezprecedensowy czwarty z rzędu tytuł mistrza Anglii w najwyższej klasie rozgrywkowej West Ham Luty dla niedzielnych zawodników Arsenał Ostatniego dnia gorączkowego sezonu Premier League kibice zamienili boisko w morze błękitu.

Dwa wspaniałe pierwsze gole Gracz sezonu Billa Fodena Słońce stworzyło imprezową atmosferę na stadionie Etihad przed spektakularnym kopnięciem na rowerze Mohammeda Kuduza Na krótko przed przerwą wprowadził do gry West Ham.

– Streamuj w ESPN+: LaLiga, Bundesliga i nie tylko (USA)

Jednakże, Rhodri Niski strzał spoza pola karnego w 59. minucie przypieczętował zwycięstwo, zapewniając drużynie Pepa Guardioli imponujący szósty tytuł mistrzowski w ciągu siedmiu lat. Fani tańczyli na swoich miejscach, skandując „Znowu mistrzowie!” i „Czy oglądasz Arsenal?”

Phil Foden strzelił dwa gole, a Manchester City zdobył czwarty tytuł mistrza Premier League.

Arsenal mógłby wywalczyć mistrzostwo, gdyby City straciło punkty w jednym z najbliższych wyścigów o tytuł w historii Premier League. Ale Londyn wygrał 2:1 W ich meczu przeciwko Everton Dwa punkty straty, zmarnowane.

Miasto ma podwójną szansę Manchesteru United Finał Pucharu Anglii odbędzie się w sobotę.

Świetny sezon Fodena Poprawił się jeszcze w drugiej minucie, kiedy posłał piłkę w górny róg, a następnie w 18. minucie wykonał wspaniałe zagranie zespołowe i zdobył drugą bramkę.

„Naprawdę trudno wyrazić słowami to, co dzisiaj zrobiliśmy” – powiedział Foden. „Żaden zespół nigdy wcześniej tego nie zrobił. Widzisz, co to oznacza dla fanów i dla nas. Pracowałem cały rok na tę chwilę.

„Dzisiaj byliśmy pewni siebie, graliśmy swój futbol i myślę, że ostatecznie to się opłaciło”.

Pomocnik strzelił w tym sezonie 19 goli w lidze i w wieku zaledwie 23 lat zdobył sześć tytułów mistrza Premier League. AngliaNajwiększą nadzieją w tym roku w Niemczech jest euro.

Po ostatnim gwizdku kibice gospodarzy wdarli się na murawę, niektórzy wystrzelili niebieskie flary w geście radości, a gracze uściskali się z radości.