Ann Wilson, wokalistka Heart, odwołuje trasę koncertową po zdiagnozowaniu u niej raka

Ann Wilson, 74-letnia wokalistka klasycznego rockowego zespołu Heart, ujawniła, że ​​zespół zdecydował się przełożyć trasę po Ameryce Północnej po zdiagnozowaniu u niej raka.

Wilson, której potężny głos można usłyszeć w popularnych piosenkach zespołu, w tym w „These Dreams”, powiedziała, że ​​przechodzi chemioterapię z powodu nieokreślonego rodzaju nowotworu.

„Przeszłam operację usunięcia czegoś, co okazało się nowotworowe” – powiedziała. „Operacja się udała i czuję się znacznie lepiej, ale lekarze zalecają mi teraz poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i zdecydowałam się na to. Zrób tak.”

Wilson powiedział, że wszystkie pozostałe daty trasy koncertowej „Royal Flash” zostały przełożone.

„Do kupujących bilety naprawdę mam nadzieję, że uda nam się zorganizować te koncerty. Proszę, wiedzcie, że planuję wrócić na scenę w 2025 roku. Mój zespół ustala szczegóły i jak najszybciej poinformujemy Was o planie” – powiedziała. „To tylko przerwa. Mam dużo do zaśpiewania”.

„Z całym szacunkiem, jest to ostatnie publiczne oświadczenie, jakie złożę w tej sprawie” – powiedziała.

Zespół, w skład którego wchodzi 70-letnia siostra Wilsona, Nancy Wilson, odwołał w maju europejską część swojej trasy koncertowej. Powiedziała wówczas, że Anne przeszła „rutynową, wymagającą czasu procedurę medyczną”, która wymagała „minimalnego czasu rekonwalescencji” wynoszącego sześć tygodni.

Założony w 1967 roku w Seattle w stanie Waszyngton zespół Heart pierwotnie nosił nazwę „Army”, ale w 1973 zmienił nazwę. Zespół wydał później szereg hitów, w tym „All I Wanna Do Is Make Love to You”, „Alone”, i „Samotnie”. Zespół był nominowany do czterech nagród Grammy i został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2013 roku.

READ  Recenzja koncertu Dua Lipa Glastonbury – rzadko zdarza się, aby główni artyści byli tak ekscytujący i zabawni | Glastonbury 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *