Anthony Richardson z Florydy wyznacza QB w szerokim skoku w pionie

Jeffa LegoldaStarszy pisarz dla ESPN2 minuty na przeczytanie

INDIANAPOLIS — rozgrywający Florida Gators, Anthony Richardson, powiedział, że nazywa siebie „Cam Jackson”, ponieważ bardzo lubił Cama Newtona i Lamara Jacksona.

Podczas sobotnich treningów rozgrywającego w NFL, Richardson wyglądał równie imponująco fizycznie jak Newton i biegał prawie jak Jackson.

Mając 6 stóp i 4 funty, Richardson łączy rekordy świata dla rozgrywającego z pionowym skokiem 40,5 cala i szerokim skokiem 10 stóp i 9 cali. Richardson, w swojej jedynej próbie, pobił następnie oficjalny rekord 4,43 sekundy w biegu na 40 jardów na Lucas Oil Field.

Aby spojrzeć na to z perspektywy, Newton w kohorcie 2011 miał 6 stóp i 5, 248 funtów i przebiegł 4,60 40 jardów. Przyszły Gracz Roku Major League, Newton miał pionową długość 35 cali z szerokim skokiem 10 stóp i 6 cali w tej kombinacji. Jackson, który jest uważany za jednego z najszybszych graczy w lidze, nie przebiegł 40-jardowego biegu dla skautów w żadnym momencie przed draftem 2018, ani Kyler Murray nie przebiegł 40 jardów przed draftem 2019.

Według ESPN Stats and Information Research, Richardson zajmuje czwarte miejsce wśród rozgrywających od 2006 roku. Jednak Richardson jest najcięższym graczem w grupie.

Reggie McNeal z Texas A&M przebiegł 4,35 w 2006 roku przy wadze 198 funtów, Robert Griffin III przebiegł 4,41 w 2012 roku przy wadze 223 funtów, a Marcus Vick przebiegł 4,42 przy wadze 200 funtów. Drugim 4,43 wśród rozgrywających był Denard Robinson, ważący 199 funtów.

Richardson jest jednym z najlepszych perspektywicznych rozgrywających w komisji poborowej i spotkał się z wieloma zespołami z top 10 w swoim czasie w Indianapolis w tym tygodniu. Richardson zajmuje 12. miejsce w najnowszym rankingu Mela Kipera Jr. prowadzonym przez ESPN.

Rozpoczynając zaledwie jeden pełny sezon na Florydzie, Richardson zakończył ostatni sezon z 2549 podaniami i 17 podaniami, a następnie uzyskał 654 jardy w biegu i dziewięć przyłożeń w biegu. Rozpoczął osiem meczów w 2021 roku jako student pierwszego roku w czerwonej koszulce. Nie jest uważany za wypolerowanego podającego – miał dziewięć przechwytów w zeszłym sezonie – jak kilku innych rozgrywających w drafcie, ale jego potencjał ma indywidualnych oceniających, którzy próbują dowiedzieć się, jak daleko może się posunąć w rozwoju go na pozycję.

READ  French Open 2023 NA ŻYWO: Najnowsze wyniki tenisowe i aktualizacje Rolanda Garrosa jako Daniil Miedwiediew i Coco Gauff w akcji

CJ Richardson z Ohio State i Will Levis z Kentucky – wszyscy 12 najlepszych graczy na dużym talerzu Kipera – byli wśród rozgrywających, którzy prowadzili treningi w sobotę. Stroud i Richardson byli w drugiej sesji, podczas gdy Levis w pierwszej.

Czwarty zawodnik Kippera z Alabamy, Bryce Young, nie powiodło się w sobotę i zamiast tego wystawi drużyny w swoim profesjonalnym dniu 23 marca.

W piątek Richardson powiedział, że jest zdeterminowany, aby pokazać harcerzom i kierownictwu w całej lidze, że jest gotowy do regularnego startu w NFL. Prywatnie kilku oceniających powiedziało w ostatnich dniach, że Richardson był dobry w swoich wywiadach jeden na jednego z drużyną, kiedy poproszono go o podzielenie wideo z gry lub przeanalizowanie gry na tablicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *