App Store nie działał, podobnie jak Apple TV, Apple Podcasts i Apple Music

Usługi internetowe Apple zostały dotknięte awarią, w wyniku której w środowy wieczór wielu z nas pozostało bez App Store, Apple TV i Apple Music. the Strona stanu systemu Usługa internetowa Apple zauważyła przerwę, która rozpoczęła się o 18:31 czasu wschodniego i miała wpływ na te usługi, a także Arcade, audiobooki, książki, podcasty, Fitness Plus i nową aplikację Apple Sports.

Teraz na stronie stanu znajduje się informacja „Awaria została rozwiązana” według stanu na 19:35 czasu wschodniego i wygląda na to, że znów działa. the @Wsparcie Apple Konto na X nie podało przyczyny problemów, ale poleciło użytkownikom sprawdzenie strony stanu, aby uzyskać więcej informacji.

NA DowndetektorWygląda na to, że pierwsze raporty o problemach zaczęły napływać tuż po godzinie 18:00 czasu wschodniego. krawędź Skontaktowaliśmy się z firmą Apple w sprawie problemów i zaktualizujemy ten post, jeśli otrzymamy odpowiedź.

Nie zauważyliśmy żadnych konkretnych komunikatów o błędach poza komunikatem o błędzie połączenia pojawiającym się podczas próby aktualizacji lub instalowania aplikacji, przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych lub odtwarzania muzyki. Poważne awarie tego typu nie są częste w przypadku Apple, ale mają one miejsce zaledwie kilka godzin po globalnej awarii WhatsApp i powodują problemy w innych usługach Meta, takich jak Facebook, Instagram i Threads.

Zaktualizowano 3 kwietnia o 19:55 ET: Awaria została oznaczona jako usunięta.

READ  „Podejrzane” dokuczanie Resident Evil firmy Capcom było tylko aktualizacją witryny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *