Apple podobno zaczął testować dziewięć modeli Maca z chipsetem M2

jabłko Wkrótce może wydać nową partię komputerów Mac z natywnymi układami nowej generacji. Dla mnie Bloomberg Mark Gorman, gigant technologiczny, rozpoczął szeroko zakrojone testy co najmniej dziewięciu modeli komputerów Mac z czterema różnymi chipsetami M2, co wskazuje, że Apple przygotowuje się do ich wprowadzenia. Chociaż nie ma to być publicznie znane, Apple testuje urządzenia przy użyciu aplikacji innych firm z App Store, a dzienniki twórców tych aplikacji dają nam wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej ofercie komputerów PC.

Jednym z testowanych urządzeń jest MacBook Air z układem M2, o którym mówi się, że ma osiem rdzeni procesora i 10 rdzeni graficznych, w porównaniu z ośmioma w obecnym modelu. Poprzednie doniesienia wskazują, że następny MacBook Air będzie miał plik Duże przeprojektowanie, który może zawierać cieńszą ramkę, więcej portów i ładowanie MagSafe. Najwyraźniej Apple testuje również dwa mini Maci z układami M2 i M2 Pro, a także podstawowy MacBook Pro M2 o tych samych specyfikacjach, co wspomniany MacBook Air.

Apple właśnie opublikowało plik 14 i 16-calowy MacBook Pro Jednak w październiku Gorman powiedział, że firma rozpoczęła testowanie nowych 14-calowych i 16-calowych laptopów z 64 GB pamięci i chipsetami M2 Pro i M2 Max. Wydaje się, że M2 Max ma 12 rdzeni procesora i 38 rdzeni graficznych, w porównaniu z 10 i 32 w obecnych modelach. Wreszcie jest nowy Mac Pro, o którym mówi się, że jest zasilany przez M1 Ultra następca. Niedawno wprowadzony na rynek M1 Ultra jest jak dotąd najpotężniejszym chipem Apple i obecnie jest zasilany Studio Mac. Gurman ostrzega, że ​​nie ma gwarancji, że firma wypuści wszystkie modele, które obecnie testuje. Uważa się jednak, że nowy MacBook Air i Mac mini, a także nowy MacBook Pro klasy podstawowej ukażą się w tym roku.

READ  Nowa inteligentna lodówka Samsung Family Hub Plus jest już dostępna w przedsprzedaży

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *