Belkin tworzy stację dokującą MagSafe do iPhone’a dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy chcą mieć lepszą kamerę internetową

Zbliżenie / iPhone 13 Pro przyklejony do uchwytu aparatu Belkin MagSafe do laptopów. Wersja na komputer działa podobnie, tylko z innym układem dla grubszych ekranów.

Andrew Cunninghama

The Funkcja ciągłości kamery To był jeden z nagłówków Aktualizacja macOS VenturaKażdy Mac może teraz używać dowolnego kompatybilnego iPhone’a jako kamery internetowej za pośrednictwem kabla Lightning lub połączenia bezprzewodowego. i Który Aparat iPhone’a to znaczące ulepszenie w stosunku do kamer internetowych 720p i 1080p, które są dostarczane z komputerem iMac i większością stacjonarnych kamer internetowych 1080p, takich jak Logitech, Microsoft i Razer (dla właścicieli komputerów Mac mini i Pro bez wbudowanej kamery internetowej).

Problem polega na znalezieniu miejsca na umieszczenie iPhone’a podczas próby użycia go jako aparatu. Belkina Wykonanie mocowania MagSafe Może to szybko przypiąć iPhone’a do górnej krawędzi MacBooka, ale klips mocujący jest zbyt wąski, aby można go było używać z większością ekranów komputerów stacjonarnych. Nowa wersja stojaka, ogłoszona dzisiaj, została stworzona z szerszą podstawą i rodzajem podpórki, która pomaga ustawić go na większości monitorów biurkowych.

Uchwyt MagSafe firmy Belkin do komputerów stacjonarnych do iPhone'a ma grubszą podstawę, która znajduje się na górze monitora, a także podpórkę, która zabezpiecza go z tyłu monitora.
Zbliżenie / Uchwyt MagSafe firmy Belkin do komputerów stacjonarnych do iPhone’a ma grubszą podstawę, która znajduje się na górze monitora, a także podpórkę, która zabezpiecza go z tyłu monitora.

Belkina

W chwili pisania tego tekstu a Uchwyt Belkin do iPhone’a (kompatybilny z Magsafe) do komputerów stacjonarnych Mac Jest wymieniony na stronie Apple za 29,95 USD, chociaż przedstawiciel firmy Belkin powiedział nam, że prawidłowa cena to 39,95 USD. Zdjęcia produktu pokazują go siedzącego na wyświetlaczu studyjnym, który zawiera przednią kamerę podobną do tej, którą Apple ma w swoich iPadach, ale jakość obrazu była trochę mieszana.

Jako akcesorium MagSafe, uchwyt Belkin będzie działał tylko z podzbiorem iPhone’ów obsługujących funkcję ciągłego aparatu. MagSafe jest dołączony do wszystkich modeli iPhone’a 12, iPhone’a 13 i iPhone’a 14 (Pro, mini, Max i innych), natomiast Continuity Camera współpracuje z telefonami tak starymi jak iPhone XR 2018. Aby obsługiwać Continuity Camera, Twój Mac musi działać macOS Ventura, a Twój telefon musi mieć system iOS 16.0 lub nowszy.

READ  Trwają prace nad Ninja Gaiden i Dead or Alive Reboot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *