Bezceremonialna odpowiedź Jade Cargill dla fana, który zapytał, czy wkrótce wróci do AEW

Jade Cargill była niepowstrzymaną członkinią zespołu AEW od dnia, w którym zadebiutowała w 2021 r., aż do maja ubiegłego roku, kiedy to straciła mistrzostwo TBS na rzecz Chrisa Statlandera na AEW Double or Nothing 2023. Od tego czasu Cargill ma nieokreśloną przerwę w pracy w AEW , Wielu jej fanów domagało się jej powrotu do firmy kierowanej przez Tony’ego Khana.

Na nieszczęście dla tych fanatyków firmy Cargill wygląda na to, że w najbliższym czasie nie pojawi się w programach AEW. W odpowiedzi na tweeta z pytaniem, czy wkrótce wróci na ring AEW, firma Cargill szczerze odpowiedziała zaciekawionej fance: Tweetnij słowo „nie” bez podania wyraźnego powodu. Była mistrzyni TBS była stosunkowo cicho na temat powrotu do rywalizacji w ringu w ciągu miesięcy od jej porażki w AEW Double or Nothing, co oznacza, że ​​bardzo niewiele wiadomo o jej przyszłości w branży.

Następnie Jade podwoiła fakt, że nie wróci w najbliższym czasie do pro wrestlingu w kolejnym tweecie zaledwie kilka godzin wcześniej. „Poza wrestlingową bańką jest fajnie. Mogę zostać”. napisał na Twitterze Cargillktóremu towarzyszyło jej zdjęcie z gali Hollywood Unlocked Impact Awards.

W ciągu dwóch lat konsekwentnych występów na ekranie Cargill stał się jednym z najbardziej utytułowanych zapaśników w AEW. 31-letnia supergwiazda jest rekordzistą AEW pod względem najdłuższej passy bez porażki w meczach pojedynczych, osiągając 61-0, zanim przegrała ze Statlanderem w maju ubiegłego roku. Co więcej, Jade jest obecnie jednym z dwóch zwycięskich mistrzów w historii firmy. Podczas jedynego panowania firmy Cargill jako mistrza TBS obroniła tytuł 25 razy, co stanowi punkt odniesienia dopiero niedawno osiągnięty przez aktualnego międzynarodowego mistrza AEW, Orange Cassidy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *