„Billy, jesteś najtwardszym siedmiolatkiem, jakiego znamy”.

Jimmy Kimmel udostępnił w mediach społecznościowych, że w weekend z okazji Dnia Pamięci jego syn przeszedł trzecią operację na otwartym sercu.

Prowadzący wieczorny talk show przekazał wiadomość swojemu synowi, jego rodzinie i wszystkim osobom zaangażowanym w operację Billy’ego.

„W ten weekend nasz syn Billy przeszedł trzecią operację na otwartym sercu (mamy nadzieję, że z trzech)” – powiedział Kimmel. Instagrama. „Podeszliśmy do tego doświadczenia z dużym optymizmem i taką samą obawą, że wyszliśmy z nową zastawką wewnątrz szczęśliwego, zdrowego dziecka”.

the Jimmy Kimmel na żywo! Gospodarz pochwalił zespół ze szpitala dziecięcego w Los Angeles, gdzie leczył się jego syn Billy.

„Spacer po tym szpitalu, spotkanie z najbardziej bezbronnymi rodzicami, cierpiącymi dziećmi i cudotwórcami robiącymi wszystko, co w ich mocy, aby je uratować, to doświadczenie upokarzające” – napisał Kimmel. „Mamy nadzieję, że nigdy nie będziecie potrzebować CHLA, ale jeśli tak się stanie, wiedzcie, że pomaga to rodzinom niezależnie od ich możliwości finansowych, w dużej mierze dzięki ustawie Affordable Care Act (kolejne wyrazy uznania dla zmarłego senatora Johna McCaina) i hojności darowizny od… Podobnie jak Disney, jestem dumny, że mogę dla niego pracować, zwłaszcza od hojnych ludzi takich jak Ty.

Komik podziękował także „kochającym nieznajomym, którzy poświęcili czas, aby pomodlić się za nasze dziecko i przesłać mu pozytywną energię”, a także skierował kilka słów do swojej rodziny.

Dodał: „Dziękuję mojej żonie Molly za to, że jest silniejsza, niż jest to rozsądne dla jakiejkolwiek matki, oraz Billy’emu, że jesteś najtwardszym (i najzabawniejszym) 7-latkiem, jakiego znamy”. „Wielu rodziców i dzieci nie ma tego szczęścia, aby wrócić do domu po pięciu dniach”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *