Błąd sceniczny Taylor Swift podczas „Najmłodszego człowieka, jaki kiedykolwiek żył”

Podczas sobotniego występu w Dublinie sceniczny występ Taylor Swift „The Smallest Man Who Ever Lived” nie przebiegł zgodnie z planem.

Uruchomiono także symbol popu w kilku pierwszych linijkach utworu Sekcja torturowanych poetów „Czy coś z tego było prawdą/ Patrzyłeś na mnie oczami pełnymi gwiazd/ W garniturze Świadka Jehowy/ Kim jest ten człowiek?” – Widzowie zauważyli, że scena była nieczynna. Podniesiona część, na której stała Swift, nie opadła wtedy, kiedy powinna, przez co została na chwilę osamotniona.

Swift nie wycofał się z tej wady.

Na szczęście nie musiała długo czekać, aż jeden z jej tancerzy, Jan Ravnik, przyszedł z pomocą i pomógł jej zejść.

W klipie wideo Swift Torturowani poeci Kolekcja koncertów Opublikowane przez fanaTo tak, jakby gwiazda muzyki pop próbowała powstrzymać śmiech, podczas gdy Ravnick oferował pomoc.

Przedstawienie musi trwać, a występ Swifta trwał trzy i pół godziny.

Międzynarodowa trasa koncertowa Swift Eras Tour odbędzie się w tym tygodniu na stadionie Aviva w Dublinie i odbędzie się trzy koncerty. Następnie uda się do Amsterdamu na trzy koncerty w Johan Cruijff Arena w dniach 4-6 lipca.

Niedziela, obraz – oznajmił Szybki Sekcja torturowanych poetów Utrzymuje się na pierwszym miejscu listy 200 albumów magazynu Billboard już dziesiąty tydzień z rzędu.

W tym momencie Swift przynajmniej raz zagrał na żywo większość 31 utworów z trasy Eras Tour. the Torturowani poeci Sekcja demonstracyjna zawiera utwory „But Daddy I Love Him”, „So High School” i „Who’s Afraid of Little Old Me?” I „Down Bad”, który przechodzi w „Fortnight”. Kończy się utworami „Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył” (zwykle na scenie roboczej) i „Mogę to zrobić ze złamanym sercem”.

Pozostałe utwory z albumu zostały po raz pierwszy zaprezentowane w sekcji akustycznej Swift, gdzie dała dwa niespodziewane wykonania utworów. Jej pierwsze występy w tym tygodniu to sobotni „The Albatross” i niedzielny „Clara Bow” Stevie Nicks, która przebywała w namiocie VIP i kręciła piosenkę Swift na swoim telefonie komórkowym.

READ  Książę William planuje powrót do obowiązków członka rodziny królewskiej „WFH”.

Poniżej obejrzyj klipy, na których Swift fachowo radzi sobie z sobotnią awarią sceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *