Bliźniacy zastępują Trevora Larnacha Alexem Kirillovem i umieszczają Caleba Thelbara na liście kontuzjowanych

W ramach serii ruchów składu przed rozpoczęciem serii trzech meczów w Cleveland w piątek, Bliźniacy wezwali pierwszobazowego/narożnego obrońcę Alexa Kirillova z Triple A St. Paul i wybrali obrońcę Trevora Larnacha do St. Paul. , zamieniając lewego pałkarza na innego.

Umieścili również Caleba Thielbara na 15-dniowej liście kontuzjowanych z naciągniętym prawym mięśniem skośnym, przenieśli praworęcznego Tylera Mahleya na 60-dniową listę kontuzjowanych, gdzie rehabilitował nadwyrężony łokieć i powołali praworęcznego trenera Dereka Rodrigueza z Saint Paul .

Jako transakcja, wycofanie Kirillova jest w rzeczywistości powiązane z Thielbarem w IL, co wyjaśnia pozornie dziwny moment tego ruchu. Bez zastąpienia kontuzjowanego zawodnika, Kirillov nie kwalifikowałby się do powołania od nieletnich aż do 10 dni po tym, jak został wybrany, czyli 10 maja.

Larnach znalazł się na liście otwierającej, ponieważ Kirillov nie był gotowy do rozpoczęcia sezonu z Bliźniakami, co wymagało więcej czasu na powrót do zdrowia po drugiej z rzędu operacji nadgarstka kończącej sezon w sierpniu. Kirillov jest w St. Paul od 18 kwietnia, najpierw na odwyku, a potem po prostu jako zawodnik Triple-A, stopniowo zwiększając swój czas gry, podczas gdy Bliźniacy pilnują jego prawego nadgarstka.

Tym razem Kirillov trafił 0,316/0,435/0,605 z trzema homerami w 10 meczach dla St. Paul, poprawiając swoją passę w karierze z potrójnym A do 0,354/0,459/0,663 z 15 homerami w 47 meczach. Jest oczywiście bardzo dobry jak na Triple A, ale to ma znaczenie tylko wtedy, gdy kandydat z czołowej 25 na świecie jest zdrowy i może pozostać zdrowy, o co walczył przez ostatnie kilka lat. Teraz ponownie odkryje bliźniaki.

Larnach miał solidny start po wiosennym treningu, zdobywając 7 na 16 (0,438) z homerem i pięcioma RBI w pierwszych czterech meczach Bliźniaków, ale od tego czasu trafił tylko 182 z 39 strikeoutami w 27 gier. Obejmowało to przejście 0 na 9 z ośmioma uderzeniami w właśnie zakończonej serii trzech meczów przeciwko White Sox, po czym Bliźniacy zdecydowali, że nadszedł czas na zmianę.

READ  Garrett Mitchell czeka kończąca sezon operacja barku dla Brewers

Idealnie byłoby, gdyby bliźniacy chcieli mieć razem Kiriłłowa i Lernacha w jednym składzie. Chociaż w tej chwili było to całkowicie możliwe z punktu widzenia składu, znalezienie spójnych graczy w każdym z poprzednich typów pierwszej rundy byłoby trudne, ponieważ inni leworęczni pałkarze Joey Gallo i Max Kepler również grali regularnie, a Byron Buxton prosperował jako kompletny polowy. Dokładny czas uderzający.

Ukośna kontuzja Thielbara pozostawia ogromną dziurę w polu Bliźniaków, a debiutant Jovani Moran jest teraz jedynym lewym obrońcą. Thielbar wystąpił w 11 ze swoich pierwszych 32 gier, rzucając 10 inningów z ERA 1,80 i stosunkiem 10 do 2 uderzeń do chodzenia w roli przygotowawczej, która obejmuje mecze z lewą i prawą stroną.

Moran mógłby potencjalnie zobaczyć jakąś akcję o większym wpływie pod nieobecność Thielbara, ale Bliźniacy zwracają się również do praworęcznych Brocka Stewarta i Emilio Pagana jako drugorzędnych ustawiaczy za pomocnikami pierwszej linii Juanem Duranem, Jorge Lopezem i Griffinem Jakesem. Thielbar ma łączny wynik 3,11 ERA i 189 strikeoutów w 153 inningsach od czasu swojego drugiego występu w Twins w 2020 roku.

Rodriguez, 30-letni syn członka Hall of Fame, Ivana Rodrigueza, został pierwotnie wprowadzony przez Twins w 2011 roku jako zapolowy. Przeszedł do Mounds w 2014 roku i grał w Major Leagues z Giants i Rockies, zanim wrócił do Twins w zeszłym roku na kontrakt z mniejszą ligą.

Rodriguez ma 4,24 ERA w 229 rundach kariery MLB i zapewni długoterminową opcję po tym, jak Twins wykorzystali pięć doładowań w 12-inningowym zwycięstwie nad White Sox w czwartek. Jego ostatni pobyt w majors mógł być krótki.

Mahle był wykluczony przez co najmniej cztery tygodnie i będzie wymagał przydziału odwykowego za każdym razem, gdy zostanie dopuszczony do ponownego udziału, więc przeniesienie go na listę kontuzjowanych na 60 dni nie zmienia jego harmonogramu. To było czysto proceduralne posunięcie potrzebne do otwarcia 40-osobowego składu dla Rodrigueza. Mahle będzie mógł wrócić po urazie prawego ramienia i naderwaniu zginacza pronującego na początku lipca.

READ  Agent mówi, że Instagram Live Damiana Lillarda to „tylko przypadek” z piosenką Willa Smitha z Miami

(Zdjęcie: Alex Kirillov: Brace Hemmelgarn/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *