Blizzard Dev pozostawił po sobie dziesięciu świetnych subskrybentów, zanim został zwolniony

zeszły tydzień, Microsoft zwolnił 1900 pracowników zajmujących się grami wideo Poprzez różne studia. Obejmowało to cięcia w niedawno przejętym Activision Blizzard. Jeden z pracowników przed zwolnieniem skorzystał z przywileju Blizzarda, aby zyskać prawie 10 lat pracy. Świat Warcrafta Kody subskrypcyjne.

Straszny przemysł gier wideo w 2023 roku, którego świadkiem Tysiące ludzi zostało zwolnionych Za pośrednictwem wielu firm, Trwało to do 2024 roku. Według stanu na 29 stycznia KotakuW narzędziu do śledzenia zwolnień odnotowano prawie 6000 zwolnień w takich miejscach jak Unity, Riot, Bethesda, Twitch, Discord i Activision Blizzard. Deweloper w Blizzardzie zorientował się, co się dzieje i skorzystał z przywilejów firmy, zanim utracił dostęp.

Jak zauważono gry komputerowe25 stycznia, tego samego dnia, w którym doszło do zwolnień w Blizzardzie, były menedżer produktu Adam Holeski napisał na Twitterze, że kiedy „zrozumiał, co się dzieje” i że był jedną z około 2000 osób, które tego dnia straciły pracę, dopilnował, aby „odszedł do Breloczka i używaj… Co roku [pre-paid World of Warcraft] Kody subskrypcyjne nie zostały jeszcze aktywowane.

Następnie udostępnił zrzut ekranu pokazujący, że nie musi za to płacić Świat Warcrafta Subskrybuj do 14 października 2033 r. To świetny prezent na pożegnanie, który z pewnością pobije godzinę lub imprezę z pizzą.

„Darmowy czas na zabawę jest dobrze znaną korzyścią dla pracowników.” – dodał Holeski na Twitterze. „Nigdy nie wykorzystałem wszystkich kodów, które zdobyłem przez lata. Nie jest to powierzchowne ani nieetyczne.

Skontaktowałem się z Holiskym i wyjaśnił, że Keyring to wewnętrzny system w firmie Blizzard, w którym pracownicy mogą uzyskać dostęp do cyfrowych kodów gier, które „uzyskali z jakiegokolwiek powodu”.

READ  Premiera Hollow Knight: Silksong opóźniona

Wyjaśnił, że przechowywał te kody przez rok, podczas gdy pracował w Blizzard przez prawie pięć lat. Inny pracownik, który został zwolniony z firmy, próbował podobnej taktyki, ale wygląda na to, że wielu innych pracowników próbowało zdobyć swoje kody przed zwolnieniem. Wszystkie uległy awarii w usłudze Keyring.

Taki był Holeski Indiana Jones Wsuwa się pod drzwi i chwyta kapelusz ostatni Po drugie, z wyjątkiem kamiennych drzwi, to straszne zwolnienie, które pozbawiło pracy 1900 osób, a kapelusz jest kluczowym naszyjnikiem z symbolem. I choć dekada niesamowity Rejestracja to wspaniała nagroda i przypuszczam, że większość ludzi wolałaby zamiast tego mieć pracę.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *