Brad Pitt zapewnia ekscytującą przejażdżkę, aby szkolić zabójców w swoim nowym zwiastunie Bullet Train

Pięciu zabójców w tym samym szybkim pociągu w Japonii. Co może pójść źle?

pierwszy pociąg ekspresowy Przyczepa opuściła stację, chwaląc się Brad Pitt Jako jeden z tych złoczyńców na czymś, co wydaje się szaloną jazdą.

Nadchodzący film oparty jest na bestsellerowym thrillerze akcji na świecie. Oryginalna powieść została napisana przez japońskiego autora Kotaro Isaka Maria Beetlektóry od tego czasu został przetłumaczony na język angielski jako pociąg ekspresowy. Historia opowiada o zabójcach Kimura, Prince, Biedronce i zabójczym duecie z mandarynki i cytryny, którzy wskakują do pociągu z Tokio do Morioki. Choć może się wydawać, że obaj istnieją z różnych powodów, szybko zdają sobie sprawę, że ich misje mają więcej wspólnego, niż sądzili.

dyrektor David Leech – Znany z robienia imponujących kawałków kaskaderskich, takich jak John WickA atomowy blondA Deadpool 2A Prezenty Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw – Swoją wrażliwość pracy wnosi do materiału ze świetną kadrą, m.in. król JoeyAndrzej Koji Aaron Taylor JohnsonA Brian Terry HenryA Sandra BullockHiroyuki Sanada Zazie BeetzA Michael ShannonA Logan Lermani Benito A Martínez Ocasio (znany również jako zły królik). (Lady Gaga był raz W rozmowach, aby dołączyć do drużynyOstatecznie opuściła projekt.)

pociąg ekspresowy

Sony Aaron Taylor-Johnson i Brad Pitt grają zabójców, którzy walczą w pociągu w „Bullet Train”.

Wspierany przez scenariusz Zacha Olkwiksa, Pitt występuje jako wyszkolony morderca, który nie chce już być „tym facetem”, co stanowi wyraźny kontrast z naturą jego pracy. Po tym, jak jego terapeuta (Bullock) wysyła go w podróż po walizkę do szybkiego pociągu jako „prostą” czynność na jego pierwszy dzień powrotny, dochodzi do wniosku, że nie jest jedynym zabójcą szukającym celu.

To sprawia, że ​​upuszczenie igły „Stayin’ Alive” jest jeszcze bardziej imponujące.

READ  Anne Heche została mocno poparzona po tym, jak samochód wjechał w dom, powodując pożar

Koji wcześniej drażnił nadchodzącą intensywność na ekranie w Wywiad z EW. „Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że zobaczycie Brada Pitta robiącego coś, rodzaj przedstawienia, czego wcześniej nie widziałem” – powiedział aktor. Po prostu pamiętam, jak mówiłem: „Wow! Ja to zrobiłem. Nie miałem pojęcia, że ​​zrobi to z tym i odbierze to w ten sposób. „

zanim pociąg ekspresowy Po ukazaniu się zwiastuna w środę Sony zrzuciło fałszywą reklamę „cichego, wygodnego i szybkiego” Nippon Express. „Podróże nie muszą być gorączkowe” — mówi Pete w promocji — doskonale wiedząc, że ta podróż będzie czymś innym.

pociąg ekspresowy Otwarcie w kinach 15 lipca. Obejrzyj zwiastun powyżej.

Chcesz więcej nowości filmowych? zapisać się na Tygodnik RozrywkaBEZPŁATNY biuletyn Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *