Była pisarka „Howard Stern Show” Elissa Jordana przyznaje się do napaści na swojego chłopaka

Była pisarka „Howard Stern Show” Eliza Jordana przyznała się do napaści i nakazano jej poddanie się badaniom psychicznym po tym, jak podczas transmisji na żywo w YouTube przyłapano ją na uderzaniu swojego ówczesnego chłopaka.

Jordana (35 l.) zgodziła się na ugodę po tym, jak materiał filmowy przedstawiający jej brutalną walkę ze swoim kochankiem, Bahramem Alipourem, trafił do Internetu w kwietniu ubiegłego roku. TMZ Zostało to zgłoszone.

Saga uchwycona przez kamerę rozegrała się, gdy Jordana kręciła transmisję na żywo zatytułowaną „Nie robię nic dobrego„- Podczas jazdy w Palm Beach na Florydzie.

Eliza Jordana (35 l.) przyznała się do ugody po tym, jak graficzne nagrania brutalnej potyczki z kochankiem trafiły do ​​Internetu. Eliza Jordana/Instagram

Na chwilę przed fizyczną kłótnią Jordana ze łzami w oczach twierdziła, że ​​jej partner wysłał tysiące dolarów innej kobiecie.

Jordana, która w mediach społecznościowych opisuje siebie jako „prawdziwą królową streamingu”, została następnie sfilmowana, jak uderza swojego chłopaka w ramię, a następnie uderza go jeszcze kilka razy.

W pewnym momencie po uderzeniu partnera w twarz krzyknęła: „Nie mów o tym źle!”.

„Prawie złamałeś mi nos” – słychać było odpowiedź Alipoura, dodającą: „Idź do diabła, ty kupo gówna”.

Biuro szeryfa w Palm Beach aresztowało Jordanę i postawiło jej zarzuty o napaść. Biuro szeryfa hrabstwa Palm Beach
Sprawa wyszła na jaw, gdy Jordana kręciła transmisję na żywo zatytułowaną „Doing No Good” podczas jazdy po Palm Beach na Florydzie ze swoim chłopakiem Bahramem Alipourem. Elisa Jordana/Prism na żywo

W końcu pojawił się Alipour, ciągnąc Jordanę za włosy, po czym wypchnął ją z samochodu.

Jordana została aresztowana przez zastępców policji w Palm Beach i kilka godzin później oskarżona o napaść.

Według TMZ w ramach ugody Jordana otrzymała 12-miesięczny okres zawieszenia i nakazano jej przepracowanie 45 godzin na rzecz społeczności lokalnej.

Film zakończył się momentem, w którym jej chłopak ciągnął Jordanę za włosy, po czym wypchnął ją z samochodu. Elisa Jordana/Prism na żywo
„Chcę tylko powiedzieć, że bardzo mi przykro z powodu tego, co nagrałam w transmisji na żywo, którą wszyscy widzieli” – powiedziała Jordana, przepraszając za tę mękę. Rommel Demano/Magia filmu

Z raportu wynika, że ​​sędzia zmusił ją również do przyjęcia wszelkich zaleceń dotyczących leczenia wydanych po ocenie jej zdrowia psychicznego.

Później przeprosiła za tę sagę, mówiąc, że była pełna „smutku i złości”.

„Nie to chcę przedstawiać światu i to niefortunne, że wpadłam w taki smutek i złość – to było naprawdę negatywne przedstawienie mojego charakteru”.

READ  Po wygraniu Eurowizji przez Szwecję Rosja bombarduje miejsce startu Ukrainy – POLITICO

„Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby mieć lepsze relacje z ludźmi, którzy mi pomagają, a także z ludźmi, którzy mi pomagają” – kontynuowała wówczas, dodając, że jej sytuacja była „najtrudniejszym okresem w moim życiu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *