Byli gracze i celebryci wypełniają stadion Cameron Indoor na ostatni mecz u siebie Mike’a Krzyżewskiego jako trenera męskiej koszykówki Duke’a

DURHAM, NC – Prawie 100 byłych graczy, w tym legendy Duke’a Grant Hill, Jason Williams, Shane Battier i Christian Latner, ustawiło się na boisku na Cameron Indoor Stadium, by po raz ostatni powitać trenera Mike’a Krzyewskiego w sobotę, jak podsumowały Błękitne Diabły ich regularne gry. Sezon – i legendarny home run trenera – przeciwko rywalowi Karolinie Północnej.

Cameron Endor mógł z tej okazji rozwinąć oficjalny czerwony dywan.

Chociaż sam mecz był przedmiotem dużego zainteresowania w tabeli – Duke zdobył już swój pierwszy tytuł ACC w sezonie zasadniczym w grze pojedynczej od 2006 roku – popyt na bilety na spotkanie z trenerem Krzyżewskiego na jego ostatni mecz u siebie jest oszałamiający, ze średnią cena odpowiednio około 6000 dolarów. do StubHub.

Oprócz 96 byłych piłkarzy, którzy przyszli oglądać odjazd Krzyżewskiego, na trybunach nie zabrakło również gwiazd sportu i Hollywood.

Fani wiwatowali, gdy komik Jerry Seinfeld i komisarz NBA Adam Silver siedzieli obok siebie, machając do tablicy wideo. Gwiazdy sitcomu, Ken Jeong i Rita, zasiedli na boisku wzdłuż linii bazowej. Trener Toronto Raptors Nick Norris, były gwiazdor Dallas Mavericks Dirk Nowitzki i odbiornik Hall of Fame Terrell Owens również wzięli udział.

Ale to nie celebryci skradli tę chwilę bardziej niż tłum – zatłoczony dom na ponad godzinę przed napiwkiem, tętniący energią – i dalsza rodzina Duke’a, która ukradła przedstawienie Krzyżewskiemu.

Byli gracze utworzyli tunel prowadzący z jednego rogu linii bazowej do obszaru centralnego, a wraz z ogłoszeniem Krzyżewskiego tłum wybuchł. 75-latek, który trenował tu swój pierwszy mecz w listopadzie 1980 roku, przebił się przez batalion byłych graczy, stukając się w pierś, waląc pięścią lub obejmując uściski. Wielu z nich niosło w powietrzu telefony komórkowe, utrwalając ten moment dla potomnych.

READ  Brian Batey z Auburn został ranny, a jego brat zginął w strzelaninie

Po tym, jak Krzyżewski doszedł do końca zajęć, grupa zebrała się w centralnym miejscu, aby zrobić zdjęcie ze zjazdu rodzinnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *