Candice Owens ściąga Lizzo, by bronić Kanye Westa

Konserwatywna komentatorka Candice Owens odpowiedziała krytykom, którzy zerwali ją z Kanye „Ye” Westem za noszenie T-shirtów z napisem „White Lives Matter” — a nawet zaprosili na swój wykład gwiazdę muzyki Lizzo.

Owens, podczas jego części codzienny podcast przewodowy, Broniła wyboru ubrań dla siebie i Westa podczas Tygodnia Mody w Paryżu, gdzie powiedziała, że ​​czarni Amerykanie powinni bardziej przejmować się aborcją, przestępczością „czarnoskórych”, standardami edukacji i otyłością, co się stało, gdy zaczepiła Lizzo w swojej przemowie.

„Wiesz, co musieliśmy zrobić, powinniśmy byli założyć koszulkę „White Lives Matter” na Lizzo” – powiedział Owens. „Może moglibyśmy poświęcić dużo więcej uwagi otyłości i temu, jak faktycznie zabija czarnych Amerykanów”.

Otyłość jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Stanach Zjednoczonych, Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Okrzyki Owens dotyczące kontrowersji „White Lives Matter” zaczęły się na samym początku jej programu po opublikowaniu jej zdjęcia z Westem w T-shirtach w mediach społecznościowych.

Lizzo została przywieziona na przemówienie Owens podczas jej podcastu we wtorek.
Obrazy Getty

„Istnieje głęboka ironia i smutna ironia, gdy weźmiesz pod uwagę, że noszenie T-shirtu spowodowało taki ogólnoświatowy wstrząs” – powiedział Owens. „Koszulka White Lives Matters, co należy sugerować, jest poprawna.

„Biały żyje materią, czarny żyje materią, Azjata żyje materią – to musi być ukryte, a jednak ludzie są źli i działają zaciekle w Internecie, ponieważ nie wierzą, że mamy czelność odwracać uwagę od ruchu i jest to kłamstwo:” Ruch Black Lives Matter jest ważny”.

Zachód, który teraz przechodzi przez Yi, Zmierz się z ostrą krytyką W mediach społecznościowych za pośrednictwem oświadczenia „White Lives Matter”.

Jaden Smith, syn Willa i Jady Pinkett Smith ćwierkanie„Musiałem zanurzyć lol” po tym, jak wyszedł z pokazu mody Westa w proteście, później stwierdził w Tweetuj wątek„Prawdziwi liderzy prowadzą. Nie obchodzi mnie, kto to jest, jeśli nie czuję przesłania, które z tego wyszło. Ruch Black Lives Matter jest ważny. Żądamy bardziej postępowej przyszłości”.

READ  Shawn Mendes odwołuje trasę z powodu zdrowia psychicznego: oświadczenie - Hollywood Life

Profesor Temple University, Marc Lamont Hill, określił koszulę Westa jako „obrzydliwą”.

„Decyzja Kanye Westa o noszeniu koszulki „White Lives Matter” jest obrzydliwa, niebezpieczna i nieodpowiedzialna” – Lamont Hill jest zły na Twitterze. „Niektórzy z was rzucą się w jego obronę. Powinniście zadać sobie pytanie dlaczego.”

Zachód też bronić koszuli Podczas wtorkowego łamania ruchu „Black Lives Matter” jako oszustwa we wtorkowej historii na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *