Capcom zapowiada Street Fighter 6

GameSpeed ​​​​Summit 2022 powraca w dniach 26-28 kwietnia z największym wydarzeniem dla liderów gier. Zarezerwuj swoje miejsce Tutaj!


To Capcom Odliczanie w końcu się skończyło, wraz z oczekiwaną premierą Street Fighter 6.

To pierwszy nowy numer w popularnej serii bijatyk od czasu premiery Street Fighter V w 2016 roku. Ten wpis spotkał się z krytyką za brak treści w wydaniu, ale Capcom wsparł Street Fighter V, wypuszczając kilka nowych postaci, kostiumów i kostiumów. Metody po jego wydaniu.

Nie widzieliśmy zbyt wiele gry, ale Capcom obiecuje więcej nowości tego lata. Zwiastun zwiastuna możecie obejrzeć powyżej. Pokazuje franczyzę Stolvert Rue konfrontującą się z nowicjuszem Lukiem, ostatnią postacią z DLC w Street Fighter V.

Capcom ogłosił również nową kolekcję niektórych swoich klasycznych bijatyk, w tym tytułów z pasywnej serii Darkstalker. Kolekcja Capcom Fighting Collection na Switcha, PlayStation 4, Xbox One i PC zostanie wydana 24 czerwca.

Dzieło VentureBeat Digital City Square powinien być przystanią dla decydentów technologicznych, aby zdobyć wiedzę na temat transformacyjnych technologii korporacyjnych i transakcji. Ucz się więcej

READ  Informacje o prawyborach: na żywo z Wyoming i Alaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *