„Cheeseball Man” przyciąga tłumy w Nowym Jorku, aby zobaczyć, jak zjada cały ogromny słoik: „Bohater, którego potrzebujemy”

Dziwne ale prawdziwe


Cheeseball to życie.

Setki oszołomionych widzów zebrało się w sobotę w Union Square Park na Manhattanie, aby obejrzeć przedstawienie Niezidentyfikowany, 22 lata W pomarańczowej masce pożera cały słoik kulek serowych.

„Myślę, że każdy chce stać za maską” – powiedział o swoich fanach anonimowy zjadacz kulek sera. TikTok/Cheeseballman427

„Był taki moment, że zdecydowanie chciałam zwymiotować, a potem ludzie bardzo głośno powiedzieli: «Przestań to robić», więc po prostu się powstrzymałam” – niedawna absolwentka Uniwersytetu Nowojorskiego Powiedział ABC News Dwa dni po przepysznym spektaklu 27 kwietnia.

Wszystko zaczęło się od złowieszczych plakatów pojawiających się w całym regionie na kilka tygodni poprzedzających główne wydarzenie.

„Patrz, jak zjadam cały słoik kulek serowych” – czytamy na plakacie wraz ze zdjęciem mężczyzny w masce narciarskiej, trzymającego gigantyczny słoik z przekąską.

Z jakiegoś powodu dziwak przyciągnął zaciekawionych gapiów, a ludzie zebrali się, aby krzyczeć „Człowiek z Cheeseball” i „Zjedz Cheeseball”, aby go dopingować.

„Myślę, że każdy chce stać za maską” – powiedział o swoich fanach anonimowy zjadacz kulek sera. „Naprawdę nie spodziewałem się, że przyjdzie aż tyle osób”.

Człowiek z Cheeseballem biegał i niósł własną flagę. TikTok/Cheeseballman427

Według doniesień większość ludzi przyszła, bo brzmiało to „zabawnie” – jedna osoba stwierdziła nawet, że tłum słychać było dwie przecznice dalej.

Po biegu z A Sam się nauczył Podaje ludziom dłonie tandetnymi, zakurzonymi rękami mężczyzny Powiedział kilka razy Planował „pójść do domu i zwymiotować”.

The Cheeseball Man dokonał swojego wyczynu po około 30 minutach, a następnie rozdawał autografy tym, którzy przyszli go wspierać.

„The Post” zwrócił się do Cheeseball Mana z prośbą o komentarz.

Wszystko zaczęło się od złowieszczych plakatów pojawiających się w całym regionie na kilka tygodni poprzedzających główne wydarzenie. TikTok/Cheeseballman427

Powiedział ABC News, że ma nadzieję wyruszyć w przyszłym roku na kolejną wyprawę na klopsiki serowe z większą wanną – ale chce być kimś więcej niż tylko „kulinarnym konkwistadorem”.

READ  Abbott Elementary zdobywa A + Rotten Tomatoes نقاط punkty

„Wiesz, próbowałem pomagać ludziom” – powiedział. „Sprzątam miasto, zbieram śmieci”.

Ludzie w mediach społecznościowych nie mieli dość słynnego teraz faceta z klopsikami.

„A mówią, że w moim mieście nie ma kultury” – powiedziała jedna z osób.

„To właśnie tego rodzaju zgromadzenia publiczne powinniśmy organizować” – napisał inny.

„Dla wielu mieszkańców Nowego Jorku jest lokalnym bohaterem” – ktoś powiedział Powiedział. „Zamierzamy stworzyć pomniki na jego cześć”.

Setki ludzi zebrało się w sobotę w Union Square Park na Manhattanie, aby zobaczyć, jak mężczyzna je kulki sera. Listy Nowości

„Nie bohater, na jakiego zasługujemy, ale bohater, którego potrzebujemy” – skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Inny zażartował: „Dziękuję, że zrobiłeś to w dniu mojego ślubu”.

„Moje dzieci robią to raz w miesiącu” – zażartowała inna osoba.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/29/lifestyle/cheeseball-man-draws-massive-nyc-crowd-to-watch-him-eat-entire-jumbo-jar-the-hero-we-needed/ ?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *