Chick-fil-A ogłasza, że ​​nie będzie już podawać kurczaka bez antybiotyków

Jedzenie picie


W opublikowanej w czwartek aktualizacji Chick-fil-A ogłosiła, że ​​od wiosny przejdzie z kurczaków niezawierających antybiotyków, powołując się na przyczyny związane z podażą.

„Aby utrzymać dostawy wysokiej jakości kurczaków, których od nas oczekujesz, od wiosny 2024 roku Chick-fil-A przejdzie z systemu „Nigdy nie używaj antybiotyków” (NAE) na „Zakaz stosowania antybiotyków ważnych dla medycyny ludzkiej” (NAIHM), – czytamy w ogłoszeniu. .

Nie ogłoszono konkretnego terminu wdrożenia zmiany.

Według strony internetowej Chick-fil-A NAE oznacza, że ​​w hodowli zwierząt nie stosuje się żadnego rodzaju antybiotyków, podczas gdy NAIHM „ogranicza stosowanie tych antybiotyków, które są ważne w medycynie ludzkiej i są powszechnie stosowane w leczeniu ludzi, oraz pozwala na stosowanie wyłącznie antybiotyków dla zwierząt.” Jeśli zwierzę i jego otoczenie są zarażeni chorobą.

Chick-fil-A wcześniej w 2014 r. przerzuciło się na kurczaka bez antybiotyków i wreszcie osiągnęło swój cel, jakim było oferowanie kurczaka bez antybiotyków we wszystkich sieciach restauracji w 2019 r.

Chick-fil-a nie będzie już oferować w swoich sklepach kurczaków bez antybiotyków. Tamara Beckwith/New York Post

„Gdy patrzyliśmy w przyszłość, problemem stała się dostępność wysokiej jakości kurczaków spełniających nasze rygorystyczne standardy. Ta zmiana pozwala nam zapewnić nie tylko, że będziemy w stanie nadal dostarczać kurczaki wysokiej jakości, ale także kurczaka, który nadal spełnia wymagania oczekiwań, których spełnienia oczekują nasi klienci” – powiedział Fox News Digital w oświadczeniu rzecznik Chick-fil-A.

Według Reutersa reklama została również wysłana do użytkowników aplikacji.

Z dokumentów uzyskanych przez Reuters wynika, że ​​firma Panera Bread również niedawno zrezygnowała ze swojej polityki niezawierania antybiotyków w odniesieniu do produktów z wieprzowiny i indyka, pisząc, że ogranicza ona możliwości łańcucha dostaw.

Tyson Foods ogłosiła zeszłego lata, że ​​po rezygnacji z antybiotyków w 2017 r., ponownie wprowadzi niektóre antybiotyki do swojego łańcucha dostaw kurczaków.

READ  Akcje Adani rosną po zainwestowaniu 1,87 miliarda dolarów w GQG; Więcej ofert w drodze

Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/03/24/lifestyle/chick-fil-a-will-no-longer-serve-antibiotic-free-chicken/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *