Chiński box office: Furiosa i wojna domowa ponoszą porażkę

Warner Bros. Furiosa: Saga Mad Maxa I A24 Wojna domowa Oba filmy słabo rozpoczęły sprzedaż biletów w Chinach podczas weekendowego festiwalu Dragon Boat Festival, a sprzedaż biletów zdominowała wiele lokalnych premier. Jerzego Millera Furiosapierwszy film pt Mad Max Saga, która trafi do kin w Chinach, otworzyła się na szóstym miejscu z kwotą 3,7 miliona dolarów, podczas gdy film Alexa Garlanda Wojna domowa Według danych firmy konsultingowej Artisan Gateway, zadebiutowała kwotą zaledwie 2,3 miliona dolarów.

Wojna domowa, którego produkcja zarobiła około 50 milionów dolarów, odniósł już światowy sukces, a przychody ze biletów wyniosły 69 milionów dolarów w Ameryce Północnej i 114 milionów dolarów na całym świecie. Ale George’a Millera Furiosa Z pewnością przydałby się większy impuls, ponieważ światowe przychody ze sprzedaży biletów wynoszące 144 miliony dolarów wciąż pozostają w tyle za ogromnym budżetem produkcji wynoszącym 168 milionów dolarów. Prognoza chińskiej aplikacji biletowej Maoyan Furiosa Aby zakończyć swój bieg z kwotą około 7,5 miliona dolarów i Wojna domowa Osiągając około 3,7 miliona dolarów.

Sony Film z GarfieldemKtóry tydzień temu otworzył się na drugim miejscu, spadł na czwarte miejsce z kwotą 5,4 miliona dolarów w drugiej ramce. Film zarobił 15,2 miliona dolarów po dziewięciu dniach wyświetlania na chińskich ekranach.

Chińska komedia być moim przyjacielem, oparty na programie telewizyjnym o tym samym tytule i wyreżyserowany przez He Niana, wygrał weekend z 8,1 miliona dolarów. Komedia kryminalna Przejdź linięDrugie miejsce zajął film reżysera Wubaia z przychodami w wysokości 7,8 mln dolarów Negocjatorzy kryzysowihongkoński remake filmu F. Gary’ego Graya NegocjatorUplasował się na trzecim miejscu z kwotą 5,8 miliona dolarów.

READ  Amy Schumer: Aktorka odpowiada na komentarze na temat jej twarzy

Od poniedziałku łączne przychody ze biletów w Chinach od początku roku wyniosły 3,15 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 2,2 procent w porównaniu z tym samym okresem w 2023 roku. Wśród nadchodzących premier amerykańskich studiów w Chinach znajdzie się film Pixar. Na lewą stronę 2 W dniu 21 czerwca i Źli chłopcy 4 22 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *