Chociaż Nikki Haley nie uczestniczy w konwencji, przekazuje swoją delegację Trumpowi

Od dwóch tygodni nikt nie rywalizował w Paryżu Dopasuj nurkowanie Odebrany przez Nikki Haley we wtorek. z Polityka:

Konwencja nominacyjna to czas jedności Republikanów” – stwierdziła Haley w oświadczeniu. „Joe Biden nie nadaje się na drugą kadencję, a Kamala Harris byłaby katastrofą dla Ameryki. Potrzebujemy prezydenta, który pociągnie do odpowiedzialności naszych wrogów, zabezpieczy nasze granice, zmniejszy nasze zadłużenie i przywróci naszą gospodarkę. Zachęcam moją delegację do wsparcia Donalda Trumpa w Milwaukee w przyszłym tygodniu Haley została zapytana, czy weźmie udział w konferencji. Na pytanie Haley „nie została zaproszona i wszystko w porządku. Trump zasługuje na konwencję, jakiej pragnie. Daje do zrozumienia, że ​​na niego głosuje i życzy mu wszystkiego najlepszego.

To powinien być koniec Nikki Haley w polityce krajowej. To powinno wysłać ją na Wyspę Odmieńców z takimi postaciami jak Bobby Jindal, Scott Walker i Rick Perry. Jest wyraźnie ambitna, hamowana jedynie przez głębokie i trwałe tchórzostwo polityczne. Nie było powodu, dla którego miałaby przyjąć cios, który zadała. Miał tylko 97 delegatów i najwyraźniej i tak nie jechał na konwencję. Mogła pozwolić swoim przedstawicielom płynąć z prądem. Większość z nich pójdzie za tłumem i zagłosuje na Yama, który i tak fauluje. (Tych, którzy tego nie robią, można znaleźć w opuszczonym elewatorze zbożowym w browarze Old Flats tuż przed Bożym Narodzeniem.) Być może w ogóle pominęła rytualne wyrzeczenie się. Jeśli nie…

Coraz więcej mówi się o możliwości, że Narodowa Konwencja Republikanów będzie nieco bardziej burzliwa, niż nam się wydawało. Niektórzy członkowie pro-life są oburzeni faktem, że nowa platforma partii wspiera zapłodnienie in vitro i niektóre formy antykoncepcji, a także nie wspomina o krajowym zakazie aborcji. Wspiera jednak osobowość płodu wywodzącą się z 14. Poprawki, która podkreślałaby ogólnokrajowy zakaz. Nutty to były prawnik Trumpa i przyszły świadek rządowy. Jenna Ellis wydaje się szczególnie wściekła. z Nowa Republika:

Wśród osób rozczarowanych nową polityką była była prawniczka Trumpa Jenna Ellis, a Ellis podzieliła się swoją wściekłą reakcją w kilku tweetach dla X (dawniej Twitter). „RNC zamienia Lilę Rose na Amber Rose. Pro-life i aborcja. Akcja na żywo dla Slut Walk. To jest refleksja świata Trumpa na temat Bożej prawdy” – powiedział napisał, nawiązując do zorganizowania przez Amber Rose protestu SlutWalk w Los Angeles w 2015 r. w celu podniesienia świadomości społecznej na temat nierówności płci. Według doniesień Ross planuje przemawiać na zbliżającej się Narodowej Konwencji Republikanów. „Chrześcijanie i konserwatyści nie powinni tego wspierać” – dodał Ellis.

Wielu członków Republikańskiego Komitetu Narodowego zaczyna czuć się urażonych, że MAGA jest popychana przez nieznane. Również z TNR:

Matt Smith jest dyrektorem politycznym WISN12 News przemówił Z Gayle Ruzicką, niezadowoloną członkinią komisji platformy Republikańskiego Komitetu Narodowego z Utah. Ruzika jest także liderem Forum Orłów Utah, konserwatywna grupa lobbingowa założona przez Phyllis Shafley, która sprzeciwiała się poprawce dotyczącej równych praw z 1972 r. „To się nigdy wcześniej nie zdarzyło. To znaczy, myślę, że robiłem to wiele razy. Nie ma komisji. Zawsze mamy podkomisje, do których możemy wejść i przerobić… część etapu; możemy proponować poprawki, omawiać , dodaj. To się ciągle zdarza” – powiedziała Ruzicka. „Nie pozwalają na żadne poprawki” – powiedział. Nie pozwolili na żadną dyskusję. Przewrócili nas. To właśnie zrobili. „Wiesz, wydaliśmy tysiące dolarów, żeby tu być, i wszystko, co nam powiedzieli, że zrobią, nie miało miejsca. Nic się nie stało. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Nie rozumiem, dlaczego to zrobili Jestem bardzo rozczarowany, że nie mamy języka pro-life” – powiedział.

Ktoś więc może polegać na Haley, aby odeprzeć nieoczekiwany sprzeciw w Milwaukee. Wiedzą, że mogą na nią liczyć, jeśli chodzi o zakończenie.

READ  Burza Fiona pustoszy wschodnie wybrzeże Kanady, powodując „horrendalne” zniszczenia | Kanada

Charles P. Pierce jest ostatnio autorem czterech książek Głupia Amerykaa od 1976 roku jest dziennikarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *