Compass ogłasza zwolnienia z pracy w związku ze spowolnieniem na rynku mieszkaniowym

W dążeniu do obniżenia kosztów firmy wśród spowolnienie na rynku mieszkaniowymz siedzibą w Nowym Jorku Nieruchomość Firma Compass przechodzi serię zwolnień, które wpłyną przede wszystkim na jego zespół technologiczny.

Wiadomość o zwolnieniach opublikowała A Zgłoszenie do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd We wtorek Compass nazwał nadchodzącą redukcję zatrudnienia „znaczącym środkiem” podjętym w ramach działań mających na celu cięcie kosztów, podkreślonych w raporcie o zarobkach z połowy sierpnia.

„Znaczna część redukcji siły roboczej obejmuje redukcję personelu w zespole inżynierskim i produkcie firmy” — powiedział Compass w zgłoszeniu do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.

Około 3000 z 21 636 pracowników firmy znajduje się w Obszar ZatokiWedług LinkedIn. Nie jest jasne, ilu pracowników zostanie dotkniętych tą rundą zwolnień, a firma Compass odrzuciła prośbę SFGATE o komentarz.

Compass jest znany z integrowania branży technologii i nieruchomości poprzez wykorzystanie technologii do uproszczenia procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości — platformy, która jest obecnie wystarczająco zaawansowana, aby zabezpieczyć zwolnienia w dziale technologicznym firmy. We wniosku stwierdzono, że firma spodziewa się kosztów w wysokości od 23 do 26 milionów dolarów związanych ze świadczeniami po zakończeniu świadczenia usług i innymi wydatkami związanymi z zwalnianiem pracowników, których to dotyczy.

To już druga tura zwolnień firmy Compass w ostatnich miesiącach – Firma Około 450 osób zostało zwolnionych w czerwcu, głównie z powodu „wyraźnych oznak spowolnienia wzrostu gospodarczego”, powiedział wcześniej rzecznik Compass SFGATE. Redfin zwolnił również setki pracowników w tym czasie, a Realtor.com Zwolnienie nieznanej liczby pracowników na początku tego miesiąca w wyniku spowolnienia sprzedaży na rynku nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *