Cotygodniowe odczyty horoskopów dla każdego znaku zodiaku: 14-20 stycznia

Yara Shahidi jest Wodnikiem.
Zdjęcie: The Cut; Zdjęcia: Getty Images

Słońce i Pluton spędzają większość tego tygodnia podróżując przez końcowe stopnie Koziorożca. Następnie w sobotni poranek Słońce wchodzi do jasnego i ekscentrycznego Wodnika. Potraktuj kolejny miesiąc jako czas na wypróbowanie różnych sposobów wyrażania siebie. Podczas gdy poważny sezon Koziorożca zachęca do pozostania wiernym tradycji, teraz Wodnik zaprasza do innowacyjnego myślenia, a nawet marzeń, aby stworzyć coś całkowicie oryginalnego. W sobotni wieczór Pluton, planeta transformacji i odrodzenia, dołącza do Słońca w idealnym znaku Nosiciela Wody. Pluton porusza się najwolniej ze wszystkich planet, spędzając w każdym znaku do 30 lat. Więc kiedy dostaniesz nowy, jest to duży problem. Jej wejście do Wodnika oznacza poważną zmianę kulturową, szansę na oderwanie się od systemów, które już nie działają i próbę zbudowania nowych. Tymczasem poniżej znajdziesz swój tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Niektórzy ludzie są nadmiernie ostrożni, ale nie ty. Masz tendencję do pośpiechu. Będziesz spieszył się z nawiązywaniem relacji, zgodzisz się pomóc przyjaciołom, zanim powiedzą Ci, czego potrzebują, i wyruszysz w podróż, nawet nie spoglądając na mapę. Twoja śmiałość jest cudowną cechą, która nie pozwala ci pozostać zbyt długo w jednym miejscu. Jednak w tym tygodniu poświęć więcej czasu i energii na dokładne przemyślenie swoich planów. Jeśli potrafisz wykazać się cierpliwością i rozwagą, będzie ci to dobrze służyć w przyszłości.

Pozwól innym zobaczyć prawdziwego siebie – a nie maskę, którą nosisz w miejscach publicznych, a nie idealną wersję siebie, jakiej pragniesz Ucieleśniać, ale swoją prawdę – może być nie do zniesienia. Ostatnio czujesz się wyjątkowo słabo. Wolisz się ukryć, niż ryzykować wpuszczenie kogokolwiek, nawet jeśli oznacza to poczucie samotności. Ale w tym tygodniu łatwiej będzie ci się otworzyć. Twoje rzekome wady nie są tak poważne, jak je przedstawiałeś. Niektóre z nich w ogóle nie są wadami; Są częścią wyjątkowej struktury Twojej osobowości. Nie martw się zbytnio. Myślisz, że trudno go kochać, ale to nieprawda.

READ  Bill Murray i Rooney Mara odmówili wstępu do SAG Awards Ballroom ze względu na protokoły bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Są chwile, kiedy lepiej jest grać bezpiecznie i priorytetowo traktować stabilność. Jednak w tym tygodniu dokonywanie łatwych i przewidywalnych wyborów prawdopodobnie sprawi, że poczujesz zimno. Tak, bezpieczeństwo jest cenne, ale w życiu też chcesz emocji. Podejmij więc skalkulowane ryzyko lub dwa. Wystaw się tam. Zajmijcie zasadnicze stanowisko, a konsekwencje muszą zostać wyciągnięte. Nie pozwól, aby strach przed porażką powstrzymał Cię od zrobienia tego, co uważasz za słuszne.

Masz teraz dzikie przeczucie, że wszystko jest możliwe. Możesz rzucić pracę dla kaprysu, kontynuować podróż dookoła świata lub zakończyć długoterminowe relacje i jutro rozpocząć nowe. To nie ty On powinien Zrób to wszystko. Ale wolność wynika ze świadomości, że jeśli chcesz zmienić swoje życie, możesz to zrobić. Siedzisz na miejscu kierowcy. Nigdy nie utkniesz. Ten tydzień nie jest czasem na wprowadzanie zmian dla samych zmian, ale jeśli wiesz, czego chcesz, po co czekać?

W tym tygodniu wydaje się, że wszyscy chcą cię popchnąć, powiedzieć, co masz zrobić lub wciągnąć na swoją orbitę. Jest to co najmniej denerwujące. Nie chcesz dać się wciągnąć w czyjąś wizję; Jesteś wystarczająco zajęty swoim życiem i ambicjami. Twoja uparta strona zostanie aktywowana, gdy przeciwstawisz się ludziom, którzy chcą narzucić Ci swoje priorytety. Uważaj, aby nie wstrzymywać się od komentarzy w dobrych intencjach, ale jeśli chodzi o tych, którzy mogą na tym skorzystać, nie bój się nie zmieniać swojego stanowiska.

Gdzie się nie obrócisz, ludzie sprzedają sztuczki i gadżety, które przysięgają, że naprawią Twoje życie – od programów ćwiczeń, przez produkty do pielęgnacji skóry, aż po planery. Hałas jest na tyle głośny, że martwisz się, że zostaniesz w tyle lub się zgubisz. W tym tygodniu nie dajcie się zwieść. Trzymaj się rutyny, która Ci odpowiada, a nie tej, którą inni próbują Ci sprzedać. Jeśli chcesz zmian, jest miejsce na rozwój. Tylko upewnij się, że robisz to na własnych warunkach. Wypróbuj nowe rzeczy, gdy pobudzą Twoją wyobraźnię.

READ  Hayley Atwell w końcu przerwała milczenie w związku z plotkami o jej randce z Tomem Cruisem

Żyłeś w swojej głowie, a twój umysł pracuje na pełnych obrotach, aby wymyślić nowe pomysły, przeanalizować wszystkie uczucia i wymiany zdań lub wyobrazić sobie zupełnie nowe światy. Problem w tym, że łatwo tam utknąć. Trudno jest wszystko zorganizować, a jeszcze trudniej ustalić plan działania. Najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć kogoś, z kim możesz porozmawiać. Być może sam nie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania; Z przyjacielem odniesiesz większy sukces.

Ostatnio czujesz, że nie pasujesz do ludzi wokół ciebie. Być może Twoi znajomi osiągnęli ważne kamienie milowe – takie jak zakup domu lub założenie rodziny – a Ty zdecydowałeś się tego nie robić. Mogą odejść, podczas gdy ty pozostaniesz na miejscu. Kiedy obserwujesz, jak Twoi bliscy podążają inną drogą niż Twoja, trudno nie zastanawiać się, czy nie robisz czegoś złego. W tym tygodniu pamiętaj, że nie musisz chcieć tego samego co inni, nawet najbliżsi Ci ludzie. Wyznaczanie własnej drogi w życiu wymaga odwagi, ale jeśli zaufasz swojemu instynktowi, nie pożałujesz.

Ważne jest, aby wiedzieć, kiedy życie należy traktować poważnie: kiedy przestać się wygłupiać i poświęcić się wykonywanemu zadaniu, a kiedy przestać żartować i uznać ryzyko. Ale równie ważne jest, aby wiedzieć, kiedy postępować odwrotnie. Czasami najlepszym sposobem działania jest pozwolić swojej dziwacznej i głupiej stronie rządzić, aby zbadać wszystkie opcje (nawet te najbardziej odległe), zamiast podążać bardziej tradycyjną ścieżką. To nie twoja praca, żeby być bez znaczenia w tym tygodniu. Daj sobie pozwolenie na zabawę.

Nosisz ciężki ciężar tak długo, że wydaje się to normalne. Przyzwyczaiłem się do pewnego poziomu wyczerpania. W tym tygodniu być może wreszcie zauważysz podnoszenie ciężarów. Codzienne szlifowanie będzie mniejsze niż szlifowanie. Przyjaciele zaoferują Ci wsparcie, zamiast o nie prosić. Poczujesz to nawet fizycznie w swoim ciele. Wreszcie możesz swobodnie eksperymentować, zaskakiwać siebie i popełniać błędy. Ryzyko nie jest zbyt wysokie. Nikt nie oczekuje, że będziesz dźwigał na swoich barkach cały świat. Zresetuj swoje oczekiwania.

READ  W wieku 74 lat zmarł Eric Carmen, wokalista „All by Myself” i „Hungry Eyes”.

Czasami może się wydawać, że jedynym sposobem na zdobycie popularności lub sukcesu jest ukrycie wszystkich cech, które Cię wyróżniają – tych, które czynią Cię… Ty. Próba odwoływania się do uczuć innych ludzi, podążanie za trendami i ukrywanie unikalnych części swojej osobowości ułatwia życie. Przynajmniej to sobie wmawiałeś. W tym tygodniu wszechświat przypomni Ci, że ukrywanie się przynosi więcej szkody niż pożytku. Aby przyciągnąć ludzi, którzy naprawdę Cię rozumieją i prowadzą satysfakcjonujące życie, musisz zdać sobie sprawę, kim jesteś, ze wszystkimi złożonościami i tak dalej.

Nie boisz się zmian. Akceptujesz to jako część życia, tak naturalną jak oddychanie. Jednak tempo mnie zmęczyło Do zmiany, która ostatnio wokół Ciebie zachodzi, przemian, przez które przeszłaś i których byłaś świadkiem. Ciągle nadchodzi i nigdy nie wydaje się zwalniać, a ty z trudem utrzymujesz równowagę. W tym tygodniu, jeśli możesz, znajdź czas na odpoczynek. Potrzebujesz przerwy, chwili na przemyślenie. Świat nie jest już taki sam jak w zeszłym miesiącu czy roku i Ty też nie. Daj swojemu umysłowi i sercu szansę na nadrobienie zaległości.

Przeczytać Horoskopy tygodniowe Na tydzień 7 stycznia. Horoskopy tygodniowe na tydzień rozpoczynający się 21 stycznia będą dostępne online w następną niedzielę.

Kup książkę Claire Comstock Jay, Przewodnik Madame Jasnowidza po gwiazdach, Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *