Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion nie zmieni oryginalnej historii

Opancerzony mężczyzna z długimi srebrnymi włosami stoi na industrialnym tle.

zrzut ekranu: Kwadratowy Enix

Mamy sporo informacji na temat Esencja Kryzysu: Final Fantasy VII Reunion Dzisiaj, w tym najważniejsze wiadomości, że polecany scenariusz dotyczący obszernej rutyny Sephiroth dotyczącej pielęgnacji włosów zostanie przeniesiony z oryginalnej gry.

Zjazd Jest to, jak sama nazwa wskazuje, Następna zremasterowana reedycja Z Istota kryzysuRPG akcji na PlayStation Portable z 2007 roku, który był prequelem gry Final Fantasy VII. Kiedy jeszcze w tym roku trafisz na każdą platformówkę pod słońcem, Esencja Kryzysu: Final Fantasy VII Reunion Będzie zawierał więcej funkcji głosowych, ulepszoną grafikę i nowe elementy rozgrywki, ale Square Enix planuje zachować wszystko inne bez zmian.

rozmawiać z EurogamerProducent Mariko Sato wyjaśnił, że oryginał Istota kryzysu Historia jest nadal nienaruszona Zjazdw przeciwieństwie do tego, co się obecnie robi Final Fantasy VII Potrójny remake. Zjazd W dużej mierze ma na celu ponowne wprowadzenie graczy do: Istota kryzysu protagonista i Final Fantasy VII Tło postaci Zacka Faira, którego rola rozwija się w przerobić Historia.

„Jeśli grasz [Final Fantasy VII Remake]lub oryginał, prawdopodobnie wiesz, że Zack jest pierwszy przerobić Gra, w której pierwotnie nie pojawiła się w tym momencie historii Final Fantasy 7,” Powiedział Zjazd Producent wykonawczy Yoshinori Kitas. „Więc okazał się bardziej niż był. Pomyśleliśmy, że ludzie, którzy rozpoczęli tę historię, naprawdę chcieli dowiedzieć się więcej o tej postaci.”

Kwadratowy Enix

Ale bądźmy szczerzy: chociaż fajnie było zobaczyć historię Zacka, to był to jego największy moment Esencja Kryzysu: Final Fantasy VII Kiedy dowiedzieliśmy się, jak zły Sephiroth utrzymuje swoje długie włosy super luksusowymi. W trakcie oryginalnej gry Zack może dołączyć do fanklubu Sephiroth znanego jako Silver Elite Wysyła mu e-maile Z ciekawostkami na temat ich srebrnego mistrza, w tym jego rutynowej pielęgnacji włosów.

The introductory message after Zack enlists with the Silver Elite reads as follows:

Dear members of the Silver Elite:

In this update, we present another piece of Sephiroth trivia—the secrets to his beautiful long hair.

The hair products he uses are of the highest grade, made and supplied by the Shinra Company.

He seems to use one whole bottle of both shampoo and conditioner every time he washes his hair.

They are scented with thirteen kinds of perfumes, including Rose and Vanilla.

Apparently, the scent in the air after Sephiroth tosses his hair changes daily!

I don’t need to tell even the most hygienic gamers out there that that’s a lot of shampoo and conditioner. How does Sephiroth even find the time to use that much product between all his war crimes? Kudos for the dedication to maintaining that beautiful head of hair, but damn, does Sephiroth always have to be so extra?

“I think [Crisis Core’s story] Przetrwała próbę czasu” – powiedział dyrektor kreatywny Tetsuya Nomura, człowiek z Jego własna skłonność do dramatu. „To coś, co ludzie bardzo doceniają. A kiedy patrzę na tę historię i na to, jak jest złożona, tak naprawdę nie widzę w niej wielu wad. Myślę, że to wciąż bardzo kompletna historia i prawie idealnie ułożona w całość. wiele sposobów.”

Esencja Kryzysu: Final Fantasy VII Reunion Pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switchu i PC pod koniec 2022 roku.

READ  Ceny dysków Samsung SSD sięgają 67 procent na Amazon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *