Despicable Me 4 zarobił w święto 4 lipca 120 milionów dolarów

Zatem niespodzianka, niespodzianka, ale Minionki są władcami Dnia Niepodległości.

oświetlenie/globalne Jestem podły 4 Oczekuje się, że w środę film zarobi 28 milionów dolarów, nie licząc wtorkowych pokazów filmowych, które się nie odbyły, co jest liczbą na tyle wysoką, że w ciągu pierwszych pięciu dni do niedzieli film zarobi około 120 milionów dolarów. I tu właśnie pojawia się śledzenie – kwota, która podkreśla utrzymujący się wzrostowy charakter obecnych przychodów ze sprzedaży biletów, w miarę jak filmy z wydarzeń wypełniają harmonogram w następstwie podwójnego uderzenia Hollywood. Jestem podły 4 Jego wartość sięga 70 milionów dolarów.

Krytycy nie lubią Rotten Tomatoes Jestem podły 4 Przy 53% skorumpowanych, czyli mniej niż następny. Na szczęście dla Illumination i Universal opinie te nie powstrzymały widzów przed przekształceniem tej serii w dochodowe zjawisko warte wiele miliardów dolarów. A dowody są? Wskaźnik powtórnego obejrzenia czwartego filmu, wyreżyserowanego przez Chrisa Renault i Patricka Delage’a, wynosi 89%.

POWIĄZANE: 20 najlepszych filmów na lato, które można oglądać na Max, Prime Video, Disney+ i nie tylko

Jestem podły 4 W tym tygodniu film trafi także na 52 rynki poza Stanami Zjednoczonymi, w tym w Meksyku, Hiszpanii i Brazylii. Film zarobił już około 25 milionów dolarów w międzynarodowej kasie, a globalny dochód ma osiągnąć do niedzieli około 200 milionów dolarów.

czwarty Jestem draniem Gru, Lucy, Margot, Edith i Agnes witają nowego członka rodziny, Gru Juniora, który zamierza rozzłościć swojego ojca. Gru musi także zmierzyć się z nowym wrogiem w postaci Maxime’a Le Mala i jego dziewczyny Valentiny, a rodzina zmuszona jest uciekać.

the Jestem draniem I następny Całkowite bieżące przychody serialu na całym świecie wynoszą 4,67 miliarda dolarów. Najbardziej dochodowym tytułem z serii jest Ostatni Jedi z 2015 roku. następny Z 1,1 miliarda dolarów.

READ  Zmarła ikona reggae Aston „Family Man” Barrett, gitarzysta Boba Marleya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *