Dodgers umieścił Claytona Kershawa na liście rannych, przywrócił Chrisa Taylora

DziśDave Roberts, dyrektor Dodgers, powiedział, że rezonans magnetyczny Kershawa nie wykazał poważnych uszkodzeń. Odzież sportowa Fabian i inni korespondenci. Jak powiedział Roberts, jest to „najlepszy scenariusz„Z powodu kontuzji Kershawa, chociaż harmonogram powrotu Southpaw nie jest jeszcze znany.

5 sierpnia: Dodgersi ogłosili, że postawili Clayton Kershaw Na liście rannych od 15 dni, co wskazuje na bóle krzyża. korzyść Chris Taylor Wrócił ze swojej misji specjalnej w IL, aby zająć miejsce opuszczonego aktywnego harmonogramu. Los Angeles wezwało również rozwodnionego Reyes Moronta Z Triple-A Oklahoma City i wybranego obrońcy James Ottman.

Kershaw ląduje w IL po raz drugi w tym sezonie. Stracił około miesiąca między początkiem maja a czerwcem z powodu zapalenia w prawym biodrze. Przyszły Hall of Famer powrócił i przed wczorajszą wycieczką napisał jeszcze dziesięć postów. Po rzuceniu czterech rund dwubiegowej piłki w ostatecznym zwycięstwie nad Giants, Kershaw wyszedł na wzgórze, aby rozpocząć rzuty rozgrzewkowe w piątym inningu. Wycofał się z gry po odczuwaniu bólu w dolnej części pleców i wygląda na to, że ten problem utrzyma go poza grą przez co najmniej kilka następnych tygodni.

Zespół nie przedstawił harmonogramu powrotu Kershawa, a ogłoszona diagnoza „bólu krzyża” pozostaje tajemnicą. Z pewnością byliby ostrożni z 34-latkiem, zwłaszcza że trafiał na listę kontuzjowanych przynajmniej raz w każdym sezonie od 2016. Obejmowało to okresy problemów z plecami każdego roku w latach 2016-18. Z 12 i pół meczami przed Padres w NL West, Dodgers może czuć się komfortowo grając wolno z kluczowymi graczami w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Chociaż Kershaw nie może już poradzić sobie z obciążeniem pracą, które wykonywał podczas swojej kadencji, nadal jest przeciętnie wśród najlepszych strzelców w tym sporcie. Przez 85 1/3 inningów w tym sezonie trzykrotny zwycięzca Cy Young ma 2,64 ERA z ponadprzeciętnym współczynnikiem trafień wynoszącym 26,2% i udziałem w kulach wynoszącym 48,5%. Kershaw fastball znajduje się w zakresie 90 mil na godzinę, ale ma najlepszą jazdę w grze i nie zredukował więcej niż 6% hitterów, z którymi miał do czynienia w ciągu dekady.

READ  Przywrócił Jimowi Thorpe'owi pozycję jedynego złotego zwycięzcy olimpijskiego w 1912 roku

Odlatuje Kershaw do Illinois Julio UrreasA Tony JohnslinA Tyler Anderson A Andrzej Heaney W tej chwili cztery centra rotacji. Ryan Dziecko A Michael Grove Czy są opcje głębokości Triple-A i wydaje się, że klub z zadowoleniem przyjmie mocny rzut? Dustin May ponownie w niezbyt odległej przyszłości. Menedżer Dave Roberts powiedział dziś po południu MLB Network Radio na SiriusXM, że prawdopodobnie powróci w maju w klubowej serii w dniach 19-21 sierpnia przeciwko Marlins (Link do Twittera). 24-latek przez cały sezon wracał do zdrowia po operacji Tommy’ego Johna w maju 2021 roku, ale od połowy lipca jest na odwyku. Roberts zasygnalizował, że prawdopodobnie rozpocznie jeszcze dwa mecze w Oklahoma City, zanim wróci do klubu wielkiej ligi, chociaż wykluczył możliwość powrotu Maya do zespołu MLB po ponownym występie w Triple-A.

Taylor wraca do wyjściowego składu dokładnie miesiąc po tym, jak złamał lewą stopę. To szybkie odbicie jak na kontuzję tej rangi, a Roberts zasugerował, że dziś wieczorem otrzyma skinienie na drugiej bazie. Będzie to pierwszy występ Taylora w tym sezonie, który w tym roku pracował wyłącznie na murawie. Taylor zdobył 502 rundy w lewym polu oraz 57 i 56 klatek odpowiednio w środku i prawej.

Oczywiście Taylor wyrobił sobie markę dzięki swojej odporności obronnej w poprzednich sezonach. Jest w stanie grać prawie wszędzie na karo oprócz łapacza, a klub wydaje się być zadowolony, że czasami sprowadza go z powrotem na boisko. Gavin Lux A Tria Turner Stwórz doskonały duet w środku, z Max Muncie Graj przede wszystkim w trzecią bazę Justin Turner Wylądował na IL we wtorek. Taylor powinien spędzać większość czasu na boisku, ale możliwość zdobycia punktów na boisku pozwoli Robertsowi na większą elastyczność w zarządzaniu powtórzeniami na boisku. 31-latek podejmie próbę ataku po miesiącu nieobecności, utrzymując dobrą passę.

READ  Isaiah Thompson wchodzi na portal transferowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *