Dogecoin zbiera się, gdy Elon Musk robi z niego logo Twittera

Ceny Dogecoinów wzrosły we wtorek po tym, jak Twitter Elona Muska uczynił z głównego logo platformy społecznościowej Twitter mem kultowego psa Shiba Inu kryptowaluty. Memecoin ma racjonalną sprawę byka.

Cena Dogecoin wzrosła o 27% w ciągu ostatnich 24 godzin, napędzana przez Twittera, który zastąpił swoje kultowe niebieskie logo ptaka kreskówkowym psem Shiba Inu. Dogecoin osiągnął lepsze wyniki niż Bitcoin i inne aktywa cyfrowe.

A…

Dogecoin

Ceny wzrosły we wtorek po tym, jak platforma mediów społecznościowych Elona Muska, Twitter, stworzyła mema kultowego psa Shiba Inu kryptowaluty jako główne logo na swojej stronie głównej. Memecoin ma racjonalną sprawę byka.

Cena Dogecoin wzrosła o 27% w ciągu ostatnich 24 godzin, napędzana przez Twittera, który zastąpił swoje kultowe niebieskie logo ptaka kreskówkowym psem Shiba Inu. Dogecoin radził sobie dobrze


Bitcoiny

i inne zasoby cyfrowe.

Nazwany Memecoin, Dogecoin od dawna jest promowany przez Muska za pośrednictwem tweetów i telewizji, głównie dlatego, że został stworzony na podstawie internetowego żartu. Po tym, jak dyrektor generalny Tesli (ticker: DSLA) przejął Twittera w zeszłym roku, miliarder powiedział, że jest właścicielem Dogecoin, mając nadzieję, że platforma mediów społecznościowych włączy cyfrowe aktywa jako przyszłą platformę płatniczą.

Napisz do Jacka Dentona na adres [email protected]

READ  Trump odwołuje się od zeznań adwokata w sprawie dotyczącej dokumentów niejawnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *