Dogonienie INT JC Jackson zbliża się do znaku franczyzy

JC Jackson wie, że nadszedł jego czas, aby to wykorzystać. Zastanawia się tylko, czy będzie z Patriotami, czy nie.

Jackson We wtorek powiedział NBC Sports Boston, że Patriots nie kontaktowali się z nim w sprawie nowego kontraktu od końca sezonu.

„Myślę, że czują, że mnie nie potrzebują” – powiedział Jackson. „Myślę, że nie mogę być dla nich aż tak ważny. Wiem, że jestem, ale oni mi nie pokazują”.

Wtorek to pierwszy dzień, w którym kluby NFL mogą zaznaczyć franczyzę swoich graczy. Szacuje się, że marka Angles wypłaci gwarantowaną roczną pensję w wysokości około 17 milionów dolarów w 2022 roku.

Jackson powiedział, że byłby otwarty na grę w karty, gdyby Patrioci wybrali tę drogę.

„Uwielbiam tę grę” – powiedział. „Jeśli mnie oznaczą, wejdę tam i zagram”.

Kluby NFL mają czas do 8 marca na wyznaczenie graczy z franczyzami lub transferami. Chociaż Jackson przyznał, że będzie grał na kartę, jego celem jest dostanie się do drużyny, w której wie, że będzie miał okazję spędzić następne cztery lub pięć lat.

Jaka jest historia franczyzy z Patriotami proponującymi JC Jacksonowi?

Jackson powiedział, że Patriots zwrócili się do niego z prośbą o przedłużenie kontraktu do sezonu 2021. Chociaż w tym czasie nie osiągnięto porozumienia, Jackson powiedział, że po jego zakończeniu nie było żadnych urazów co do wyniku.

„Wszystko to były pozytywne rzeczy” – powiedział. „Chciałem wtedy skupić się na piłce. Chciałem zakończyć sezon we właściwy sposób. Tak naprawdę nie wróciłem do nich”.

Jackson grał w sezonie 2021 w drugiej rundzie, która została podpisana w zeszłym sezonie za 3,38 miliona dolarów. Jako niewiarygodny debiutant, Jackson spędził pierwsze trzy lata swojej kariery grając na pensjach podstawowych w wysokości 480 000 dolarów (2018), 570 000 dolarów (2019) i 750 000 dolarów (2020).

READ  Pierścionki z brylantami Super Bowl LVI w Los Angeles Rams oddają hołd Los Angeles, stadionie SoFi

Jackson zaliczył Pro Bowl i zdobył tytuł drugiej drużyny All-Pro za swój występ w 2021 roku. Zakończył drugi sezon w NFL ośmioma przechwytami. Żaden gracz nie miał większego wyboru niż Jackson (25 lat) od 2018 roku.

Na początku października dyrektor AFC powiedział NBC Sports Boston, że Jackson może zostać zepchnięty jako jeden z pięciu najlepszych rzutów rożnych w tym sezonie.

– Dwadzieścia pięć lat – powiedział urzędnik. „Produkt taki jak wszyscy”.

Kontrakt o wartości 18 milionów dolarów rocznie, który pozwoliłby mu wyprzedzić Bills Corner Tre’Davious White (17,3 miliona dolarów na sezon) i Saints Corner Marshon Lattimore (19,4 miliona dolarów) i Ravens Corner Marlon Humphrey (19,5 miliona dolarów). Kontrakt na umieszczenie rynku w narożniku jest teraz pięcioletnią umową o wartości 100 milionów dolarów, którą Galen Ramsey podpisał z The Rams.

Według Pro Football Focus Jackson zajął trzecie miejsce wśród NFL Corners pod względem średniej dopuszczalnej oceny (52,4).

Następny podcast Pats: Mike Tannenbaum o JC Jackson: Patrioci muszą to zachować | Posłuchaj i F.aNiska | Oglądaj na YouTube

Były dyrektor generalny Jets i długoletni dyrektor generalny NFL Mike Tannenbaum Podcast „The Next Pats” powiedział w zeszłym tygodniu Że Patrioci muszą znaleźć pieniądze na utrzymanie Jacksona. Po wydaniu rekordowych sum w ostatnim okresie poza sezonem, Patrioty znajdują się obecnie w dolnej połowie ligi w dostępnym miejscu osłony.

– Musisz to zatrzymać – powiedział Tannenbaum. Rzuca piłkę. Płacisz za to premię. Najwyraźniej puścili Stefona Gilmore’a. Potrafi grać w drużynie jeden na jednego i ma dobre stopy. Ale co najważniejsze, ma umiejętności gry w piłkę i dla mnie, to bardzo ważne, ponieważ mówisz o tym, kim powinieneś być”. Płacić i nie płacić.

Dowodem jest to, że Patrioci chcą zatrzymać Jacksona i mają dwa tygodnie na podjęcie decyzji, czy chcą korzystać z franczyzy. Jeśli zdecydują się użyć tagu, Patrioci mogą kupić sobie trochę czasu na nowy rok ligowy (który zaczyna się 16 marca), aby wynegocjować długoterminową umowę z Jacksonem.

READ  Blue Jays wyciął miotacza Anthony'ego Bassa po ostatnich komentarzach przeciwko LGBTQ +

Jeśli Jackson trafi na otwarty rynek, w tym okresie poza sezonem oczekuje się najwyżej płatnego kącika dla wolnych agentów, po części dzięki niedostatkowi dostępnych supergwiazd. Były kolega z drużyny Stefon Gilmore i Carlton Davis z Tampa Bay mogą być kolejnymi dwoma najgorętszymi typami na rynku.

„Cokolwiek się stanie, wydarzy się” – powiedział Jackson. „Przyjmuję to dzień po dniu. Ale nadszedł czas, abym otrzymał zapłatę. Czas, aby zapłacić za pana INT”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *