Dostawy i sprzedaż cyfrowa Resident Evil 4 przekroczyły trzy miliony w ciągu pierwszych dwóch dni

Suma wysyłek i sprzedaży cyfrowej Resident Evil 4 Według Capcom remake przekroczył trzy miliony egzemplarzy na całym świecie w ciągu pierwszych dwóch dni po premierze ogłaszać.

Resident Evil 4 Został uruchomiony na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC przez para 24 marca.

Oto przegląd serii i jej przeróbki, za pośrednictwem Capcom:

the wampir Seria obejmuje gry typu survival horror, w których gracze używają różnych broni i innych przedmiotów, aby uciec z przerażających sytuacji. Łączne dostawy gier z tej serii przekroczyły już 135 milionów sztuk* od czasu debiutu pierwszego tytułu w 1996 roku. Teraz, ponad 27 lat później, flagowa seria gier firmy Capcom jest nieprzerwanie wspierana przez pasjonatów z całego świata.

Resident Evil 4 Jest to remake oryginalnego tytułu z 2005 roku. Oprócz przerobienia historii i zaktualizowania sposobu gry, edycja 2023 zapewni zarówno fanom serii, jak i nowicjuszom nowe wrażenia z gry, oferując głęboko wciągające efekty wizualne napędzane najnowocześniejszą technologią graficzną RE ENGINE firmy Capcom. Poza uzyskaniem najwyższych ocen w internetowych witrynach z recenzjami, tytuł zdobył uznanie i uwagę po wydaniu „Chainsaw Demo”, w którym gracze mogli cieszyć się premierą gry, co zaowocowało ogólnoświatową sprzedażą tytułu przekraczającą 3 miliony egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch dni po premiera gry. .

Firma Capcom pozostaje głęboko zaangażowana w spełnianie oczekiwań wszystkich interesariuszy, wykorzystując wiodące w branży możliwości tworzenia gier do tworzenia wysoce rozrywkowych gier.

READ  Oferty dnia: dostępne PS5, Mario + Rabbids: Sparks of Hope za 32 USD, LEGO Back to the Future Delorean i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *