Dow Jones nurkuje prawie 500 punktów w sprawie protestów China Covid, oficjalne komentarze Fed

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły przed wtorkowym otwarciem po tym, jak Dow Jones Industrial Average sprzedał w poniedziałek prawie 500 punktów. Inwestorzy wkrótce zwrócą uwagę na środowe przemówienie prezesa Fed Jerome’a ​​Powella, a kluczowe dane o inflacji poznamy w czwartek.
XPoniedziałkowa słabość giełdy była spowodowana połączeniem rozprzestrzeniania się protestów Covid-19 w głównych miastach Chin oraz komentarzy prezesa Rezerwy Federalnej St. Louis, Jima Bullarda, na temat stóp procentowych.

w Webcastowy wywiad z MarketWatchZapytany, jak długo spodziewa się, że stopa funduszy federalnych pozostanie w przedziale od 5% do 7%, Bullard powiedział: „Myślę, że będziemy musieli pozostać tam przez cały 2023 i do 2024 roku”.

Bullard uważa, że ​​rynki wciąż nie doceniają stopnia, w jakim Fed będzie musiał zacieśniać swoją politykę, aby powstrzymać inflację. Handlowcy oceniają 72% szans na podwyżkę stóp procentowych o 50 punktów bazowych, w porównaniu z 80% tydzień temu, na następnym posiedzeniu banku centralnego, zgodnie z FedWatch CME.

Raporty o zarobkach z tego tygodnia obejmują: CrowdStrike (CRWD), generał dolara (DJ) I instynkt jelitowy (INTU). Uwzględniono również akcje Dow Jones siły sprzedaży (CRM), wraz z płatek śniegu (śnieg), Ulta Beauty (Ulta) I dzień pracy (dzień).

giełda dzisiaj

W poniedziałek Dow Jones Industrial Average stracił 1,45%, czyli 497 punktów, a S&P 500 spadł o 1,5%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite sprzedał się o 1,6%. w ciągu Wymiana pieniędzy w obrocieNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(spadek o 1,5% i indeks SPDR S&P 500)szpieg) spadła o 1,6%.

Akcje energii słonecznej gwałtownie się wyprzedały w poniedziałek, a analityk obniżył rating Pierwszy Solar (FSLR) wpłynęło na resztę branży. Akcje FSLR spadły o 3,4% po tym, jak JPMorgan obniżył ocenę z nadwagi do neutralnej ze względu na dobre wyniki akcji w ostatnich tygodniach. Techniki matrycowe (rozumiem) I Scholes Technologies (SHLS) odpowiednio 7,1% i 6,4%. Array Technologies zrezygnował z ostatniego punktu kupna, podczas gdy akcje SHLS spadły z powrotem do przedziału kupna powyżej 28,57 punktów kupna.

READ  Jest mniej prawdopodobne, że napiwki będą pochodzić od najlepszej wskazówki pokolenia Z. Boomersa: ankiety

gigant samochodów elektrycznych Tesli (TSLAPoniedziałek był notowany z wyższym współczynnikiem wybicia. w ciągu Akcje Dow Jonesai jabłko (AAPL) zmniejszyła się o 2,6% oraz Microsoftu (MSFT) spadła o 2,3 proc giełda dzisiaj.

Lider underwritingu technologie matrycowe, Tablica liderów IBD Zbiory Sieci Arista (Sieć), Celsjusz (CELH) I Chubb (Cb) – jak również nazwy Dow Jones Boeinga (BA), Larwa (kot) I szewron (CVX) – wśród najlepszych akcji do kupowania i oglądania.

Arista Networks jest Tablica liderów IBD To był świeży towar z IBD Zapasy dzisiaj. Boeingiem jest Akcje IBD SwingTrader Był jednym z czterech przywódców Wyróżniony W tym tygodniu Strzałki w pobliżu kolumny strefy kupna. był procentem Wybierz poniedziałkowe akcje z IBD 50, aby je obejrzeć.


4 spółki wzrostowe do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Przed dzwonkiem otwarcia we wtorek, kontrakty futures na Dow Jones wzrosły o 0,1%, podczas gdy S&P 500 zwyżkował o 0,15%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 Heavy Technology wzrosły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 3,7%, pozostając blisko ostatnich minimów. W piątek rentowność 10-letnich obligacji skarbowych zamknęła się na poziomie 3,69%, najniższym poziomie od 4 października. Tymczasem ceny ropy w USA odwróciły się w górę po osiągnięciu najniższego poziomu od grudnia 2021 r. Kontrakty futures West Texas Intermediate kosztowały około 77 USD za baryłkę.


Najnowszy biuletyn IBD, MarketDiem, zawiera praktyczne pomysły dotyczące akcji, opcji i kryptowalut bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.


Co robić na giełdzie

Teraz jest ważny czas na czytanie Kolumna IBD The Big Picture Wraz z powrotem trendu giełdowego do „potwierdzonego trendu wzrostowego”.

READ  Nowa generacja sztucznej inteligencji już tu pozostanie – oto, jak pozostać istotnym na rynku pracy

Chociaż dobrym pomysłem jest zainwestowanie pieniędzy w pracę na obecnym rynku akcji, utrzymuj ekspozycję po stronie konserwatywnej z małymi pozycjami na początek. Tylko dlatego, że giełda znajduje się w wyraźnym trendzie wzrostowym, nie oznacza, że ​​musisz być stuprocentowym inwestorem. I nie bój się wziąć 10% zysku, jeśli go zdobędziesz, biorąc pod uwagę niestabilny charakter rynku.

(spłacać Wykazy inwentarza IBD Podobnie jak wada 50 i Akcje w pobliżu strefy kupnaaby uzyskać dodatkowe pomysły na akcje.)


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia już teraz


Akcje Dow Jones do kupowania i oglądania: Boeing, Caterpillar, Chevron

Producent samolotów Boeing spadł w poniedziałek o 3,7 procent, spadając o 173,95 punktu poniżej Buy of Cup Base. Poszukaj zdecydowanego ożywienia tego wpisu, zanim rozważysz zakup akcji Boeinga.

Członek Dow Jones, Caterpillar Corp., jest bliski odzyskania 238 swoich podstaw kubków Zakup punktowyi Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmithi mniej niż 2% mniej niż wejście. Akcje CAT, z dużą ekspozycją na Chiny, spadły w poniedziałek o 1,4%.

zapas CAT Może pochwalić się imponującą średnią 96 z 99 IBD Perfect Composite Rating per Kontrola zapasów IBD.

Gigant energetyczny Chevron spadł w poniedziałek o 2,9%, tracąc punkt kupna 182,50 na bazie konsolidacji.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Array, Arista, Celsjusza i Chubb

Array Technologies, lider w zakresie energii słonecznej i akcji IPO, oddał 22,40 punktów kupna w kubku z uchwytem podczas poniedziałkowej przepaści, Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith. Akcje są około 3% poniżej wpisu. Spowodowałoby to większą podatność na zagrożenia 7%-8% utraty bazy sprzedaży.

Tablica liderów IBD Akcje Arista Networks pozostają w przedziale kupna powyżej 132,97 dla niestabilnej bazy Zakup punktowy Mimo poniedziałkowej straty 1,5 proc.

Producent napojów energetycznych Celsjusza spadł w poniedziałek o 1,3%, ponieważ akcje nadal tworzą dno filiżanki na poziomie 118,29 wykupienia. Poniedziałkowa słabość może być początkiem potencjalnej transakcji, która zapewni niższy punkt wejścia.

READ  Pracownicy Tennessee Volkswagen głosują za przyłączeniem się do związku zawodowego United Auto Workers

Chubb notowany jest tuż poniżej punktu kupna uchwytu kubka 216,10 w poniedziałek po niewielkich stratach w sesji. 5% strefa kupna osiągnęłaby 226,91.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje z obecnego rajdu giełdowego na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek nieznacznie wzrosła, ale pozostała poniżej linii 50- i 200-dniowej średniej kroczącej. Akcje spadły o prawie 55% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

W zeszłym tygodniu akcje osiągnęły najniższy poziom od 23 listopada 2020 r. i osiągnęły 52-tygodniowe minimum na poziomie 166,19.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesaAkcje Apple sprzedały się w poniedziałek o 2,6%, spadając poniżej 50-dniowego poziomu wsparcia. Według raportów produkcja Apple iPhone Pro może spaść o 6 milionów sztuk z powodu niepokojów społecznych i ograniczeń Covid w Chinach. Akcje są o ponad 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum.

Bloomberg poinformował, że zakłócenia w fabryce Foxconn w Zhengzhou mogą doprowadzić do niedoboru 6 milionów sztuk w produkcji iPhone’a Pro w 2022 r. Liczba ta może wzrosnąć, jeśli ograniczenia Covid zostaną przedłużone o kilka tygodni, według źródeł. Zdecydowana większość smartfonów iPhone 14 Pro i Pro Max jest produkowana przez fabrykę w Zhengzhou.

Microsoft spadł w poniedziałek o 2,3 procent, spadając w drugiej sesji z rzędu. Akcje nadal utrzymują się powyżej 50-dniowej linii. Gigant oprogramowania jest wciąż o około 30% niższy od 52-tygodniowego maksimum.

Pamiętaj, aby śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem @pracownik Dowiedz się więcej o akcjach rozwijających się i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Akcje o największym wzroście do kupowania i monitorowania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć akcje wzrostowe: dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *