Dow spada po kluczowych danych ekonomicznych, akcje BBBY spadają o 28%

Indeks Dow Jones Industrial Average spadł w czwartek po publikacji kluczowych danych gospodarczych – liczby bezrobotnych po raz pierwszy i indeksu Philadelphia Fed Manufacturing. łóżko kąpiel z tyłu (BBBY), czyli akcje BBBY, spadły w czwartek rano.
XWygląda na to, że akcje BBBY zatrzymają dobrą passę w czwartek, po ponownym zainteresowaniu akcjami memów. Akcje spadły po tym o 28% w porannym handlu Jim Stop (GME) Szef RC Ventures Ryana Cohena Zdradził plan sprzedaży akcji. Bed Bath & Beyond, detalista borykający się z dużymi stratami, wzrósł aż o 560% z najniższego poziomu z 27 lipca wynoszącego 4,54 do środowego maksimum wynoszącego 30,00.

Główne czynniki zarobków w czwartek to Zdanie BJ (BJ), Kanadyjski Solar (CSIQ), Dow Jones Systemy Cisco (CSCO), Kisette (Klucze), proszek antymonowy (KSS), Sociedad Quimeca y Minera (Metry kwadratowe) A Synopsys (SNPS).

Akcje hurtowe BJ wzrosły o 9%, podczas gdy akcje Canadian Solar wzrosły o 7,5%. Udostępnianie Cisco Akcje Keysight wzrosły o 6%, akcje Keysight wzrosły o 4,5%, a akcje Kohls spadły o 9%. Szacunki rytmu Synopsys na górnej i dolnej linii, co daje wzrost o 1%. A Akcje SQM Zmniejszył się o 5%.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) wzrosła o 0,3% w czwartek rano. w innym miejscu, Pionierzy technologii w Dow Jones jabłko (AAPL) A Microsoft (MSFT) Oboje upadli po giełda dzisiaj Otwarty.

W obecnym, zdrowym otoczeniu giełdowym akcje Dow Jones coca cola (KO) A kupiec (Mrk) – Obok Albemarle (ALBA), koszt (koszt), monolityczne systemy zasilania, (MPWR) A Wykonawca transakcji wstępnej (OLLI) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia.

Albemarle i Costco pojawił się Na stanie w tym tygodniu w pobliżu paska strefy kupna. Akcje Costco dodane do Tabela liderów IBD A SwingTrader Po wtorkowym przełomie. Albemarle był nowy Akcje IBD dzisiaj.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych i ceny ropy

Na początku czwartku indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 0,3%, a indeks S&P 500 o 0,15%. Ciężki Nasdaq Composite był o 0,25% wyższy w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(spadek o 0,25%, fundusz SPDR S&P 500 ETF)szpieg) spadła o 0,2% we wczesnej fazie handlu.

READ  Międzynarodowy Fundusz Walutowy twierdzi, że sztuczna inteligencja uderzy w 40% miejsc pracy i pogłębi nierówności

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w czwartek do 2,86%, po środowym skoku do 2,89%. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych odradza się po osiągnięciu w ostatnich tygodniach najniższego poziomu od początku kwietnia.

Tymczasem ceny ropy w USA wydają się odrabiać straty z tego tygodnia, które spadły do ​​najniższego poziomu od stycznia. Kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate notowane były o 1% wyższe, nieco powyżej 89 USD za baryłkę.

Roszczenia o bezrobocie, indeks Philly Fed, sprzedaż domów

Liczba bezrobotnych spadła po raz pierwszy do 250 tys., mniej niż szacunki przewidywały wzrost do 265 tys. z 262 tys. w poprzednim tygodniu.

Indeks Philadelphia Fed dla przemysłu odbił do 6,2, znacznie powyżej szacunków, w których oczekiwano ujemnego 5,0. Wskaźnik ten stracił w lipcu oczekiwania na minus 12,3 na drugi negatywny odczyt z rzędu.

Istniejące Wyprzedaże Domowe Oczekuje się, że w lipcu spadnie do 4,85 mln z 5,12 mln w czerwcu. Lipcowy raport Krajowego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami ma zostać opublikowany o godzinie 10.00 czasu wschodniego

wzrost na giełdzie

W środę Nasdaq poprowadził giełdę w dół, o 1,25%. Za nimi uplasowały się indeksy Dow Jones i S&P 500 ze stratami odpowiednio 0,5% i 0,7%.

Środowa kolumna z dużym obrazkiem Skomentował: „Połowa sierpnia ma być spokojnym okresem dla inwestorów giełdowych. Ale środa dała uczestnikom giełdy wiele wiadomości do przetrawienia. Ostatecznie byki z Wall Street potrzebowały zasłużonego odpoczynku”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.

Zarobki Dow Jones: Cisco Systems

Gigant sieciowy Cisco Systems i akcje Dow Jones poinformowały, że: Wyniki finansowe za drugi kwartał Po zamknięciu środa. Akcje Cisco wzrosły o 6% po tym, jak prognozy przychodów w roku fiskalnym 2023 przekroczyły oczekiwania, podczas gdy wyniki w czwartym kwartale roku fiskalnego 2022 przekroczyły szacunki Wall Street.

READ  Rozpoczęto masową aktualizację Ethereum — oto, co robi

Akcje Cisco w środę zakończyły prawie 27% zniżki od 52-tygodniowego maksimum.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Coca-Cola, Merck

Coca-Cola, gigant sodowy Dow Jones, buduje płaską bazę z 67,30 POI. Wejście z uchwytem na 65.14 jest również w grze. Akcje odrabiają straty z 50-dniowej passy i starają się przebić rączkę wejścia. Akcje wzrosły wcześnie w czwartek.

Merck buduje również płaską podstawę, wzór, który pokazuje 95,82 punktu kupna. W związku z tym akcje starają się utrzymać powyżej 50-dniowej linii IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje Merck wzrosły w czwartek o prawie 1%.

Magazyn MRK Pokazuje solidną wartość 94 na 99 doskonałych klasyfikacja związków IBD, dla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.


4 akcje wzrostowe, które powinieneś kupować i oglądać na Cursrajd giełdowy


Najlepsze akcje do obejrzenia: Albemarle, Costco, Monolithic i Ollie’s

Produkt litowy Albemarle pozostaje w zakresie zakupów po przekroczeniu w zeszły piątek 273,78 kup punkt U podstawy duża filiżanka z uchwytem. Obszar zakupów wzrósł o 5% do 287,47. Wcześniej w zeszłym tygodniu zapasy znalazły się na szczycie mniejszego kubka z uchwytem, ​​osiągając 250,25 punktów kupna. Akcje spadły w środę o 1,1%, spadając drugi dzień z rzędu. W czwartek rano akcje nieznacznie wzrosły.

Tabela liderów IBD Akcje Costco przebijają się przez kubek z uchwytem na 552,81 punktów kupna. Akcje wzrosły w środę o 0,6%, przesuwając się w górę w strefie zakupów o 5%. Akcje wzrosły o 1% na początku czwartek.

Dzisiejsze najnowsze zapasy IBD Jednouchwytowe systemy zasilania dodane do podstawy kubka w zeszłym tygodniu, przesuwając prawidłowy punkt zakupu z 580,10 na 541,49. Tymczasem zapasy pozostały powyżej poziomu wejścia 514,80. W czwartek kurs wzrósł o 1,3%.

Wykonawca transakcji odzyskuje zdrowie w pierwszym z 10-tygodniowa passa Ważny poziom wsparcia — sprzedawca detaliczny z najwyższą zniżką został umieszczony w nowym obszarze zakupów. Strzałki są również rzeźbione Uchwyt po dużej podstawie kubkai ustaw ostatni punkt kupna na 72,37. Obecna akcja cenowa znajduje się około 11% od tego wpisu. Akcje wzrosły o 0,3% w czwartek rano.

READ  Amazon oferuje głębsze rabaty w Prime Day dla nerwowych amerykańskich kupujących

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli straciły w środę 0,8%, powiększając straty we wtorek. Akcje giganta samochodów elektrycznych wzrosły w czwartek rano o 0,3%.

Akcje zamknęły się w tym tygodniu na najwyższym poziomie od 4 maja. Akcje próbują ponownie zdecydowanie wzrosnąć powyżej oporu wokół 200-dniowej linii, kluczowego poziomu do obserwacji. Tesla spadła o około 27% z 52-tygodniowego maksimum. Podział akcji 3 do 1 zostanie ustalony 24 sierpnia.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesakcje Apple wzrosły w środę o 0,9%, podobnie jak akcje Kontynuuje budowę prawej strony podstawy kubka Który ma 179,71 punktów zakupu. Innym wyjaśnieniem może być duże podwójne dno, które rozciąga się do stycznia. W obu przypadkach punkt zakupu jest identyczny. Zwróć uwagę na możliwy uchwyt na kompozycję i oferowanie niższego wejścia.

Z drugiej strony, linia względnej siły akcji osiągnęła już nowe maksima, co wskazuje na znaczne lepsze wyniki na giełdzie. Akcje spadły o 0,55% w czwartek rano.

Akcje Microsoftu spadły we wtorek o 0,5%, kończąc prawie długą 200-dniową passę, która jest głównym obszarem oporu, który należy obserwować. W czwartek akcje straciły 0,5 proc.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *