Druga część Cyberpunka 2077 może już zawierać tryb wieloosobowy

the Cyberpunka 2077 Kontynuacja, obecnie o kryptonimie Orion, jest całkowitą tajemnicą. Poza tym, że jest w fazie rozwoju, o projekcie nie wiemy prawie nic. Jedno, co wiemy, to to, że deweloper CD Projekt Red poważnie rozważa wprowadzenie tym razem trybu wieloosobowego.

Czytaj więcej: Cyberpunka 2077 Tryb wieloosobowy został porzucony, a CDPR skupiło się na „DNA gry dla jednego gracza”.

Początkowo planowano grę wieloosobową w strzelance FPS z otwartym światem na rok 2020, ale ze względu na… Katastrofalny start gryzespół musiał dołożyć wszelkich starań, aby ugasić liczne pożary płonące na tętniących życiem neonowych ulicach. Cyberpunka 2077Miasto nocy. W rezultacie każda gra wieloosobowa CDPR została ugotowana w piecu programistycznym Trzeba było go wyjąć i zamrozić Aby sama gra mogła osiągnąć stan, w którym można grać, co twórcy zrobili z pewnością. z Cyberpunka 2077 Skończono i studio się przeniosło Inne projekty– co obejmuje kontynuację gry z 2020 roku – CDPR ponownie myśli o trybie wieloosobowym.

CDPR „myśli” o trybie wieloosobowym Cyberpunka 2077

W spotkanie z Reutera, współprezesi CDPR, Adam Badowski i Michał Nowakowski, opowiedzieli krótko o niezliczonej liczbie innych gier, nad którymi pracuje obecnie studio. Żaden z nich nie podał zbyt wielu szczegółów na temat tych projektów, ale to potwierdzili Cyberpunka 2077 Część II jest obecnie „w fazie koncepcyjnej”, a do końca roku planuje się nad nią pracować około 80 programistów. Nowakowski powiedział też, że firma „rozważa dodanie do gry elementów wieloosobowych”. Cyberpunka 2077 Dalszy ciąg, ale znowu, nie wyjaśnił tego stwierdzenia. Wyjaśnił jedną rzecz, nad którą pracuje zespół: jak wykorzystać moc sztucznej inteligencji.

„Wierzymy, że tak [artificial intelligence] „To coś, co może pomóc usprawnić pewne procesy w produkcji gier, ale nie zastąpi ludzi” – powiedział Nowakowski. Brzmi nieźle, ale czas pokaże, w jaki sposób sztuczna inteligencja będzie w przyszłości wykorzystywana w grach firmy.

READ  Google Pixel Fold jest prawdziwy! Pierwsze w historii pokłady nagrań na żywo - Ars Technica

Kotaku Skontaktowałem się z CDPR z prośbą o komentarz.

Czytaj więcej: Cyberpunka 2077 dostaniesz kontynuację, Wiedźmin Nowa trylogia, ale spodziewaj się trybu wieloosobowego

Komentarze Badowskiego i Nowakowskiego na temat trybu wieloosobowego odzwierciedlają stanowisko CDPR z października 2022 r., kiedy to Firma ujawniła zamiar wprowadzenia trybu wieloosobowego do swoich nadchodzących gierW znanych nam dziełach jest ich pięć. Nie jest jasne, jaką formę przyjmie tryb wieloosobowy, gdy pojawi się w grach opracowywanych przez polskie studio, ale przynajmniej wiemy, że jest on realny i (prawdopodobnie) nadejdzie. Miejmy taką nadzieję, Tak jak obiecał już CD Projekt Redjego twórcy nie będą musieli wkładać wiele wysiłku, aby to wszystko osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *