Elden Ring: Jak przyzywać duchy i używać przywoływania popiołu

Jak używasz przywoływać duchy w elden pierścień? Jak używasz przyzywanie popiołu W Pierścieniu Eldenów? Prawdopodobnie będziesz mieć dostęp do niektórych przyzywanie popiołu Zanim faktycznie uzyskasz możliwość korzystania z niego, na przykład kolor popiołu wilczego. W tym Przewodnik po pierścieniach EldenaUjawnimy Jak przyzywać duchy i używać Ashes Summons. Więcej informacji na temat wycofania można znaleźć na następującej stronie: Pierścień Eldena: Jak działa tryb wieloosobowy i przywoływanie?.

Elden Ring: Jak przyzywać duszę i używać przywoływania popiołu

Aby zacząć używać przyzywanie popiołuBędziesz musiał spotkać się i porozmawiać z pewnym NPC. Znajdziesz je w Elie Church, ale tylko w określonym czasie. Więc odpocznij w Miejsce łaski Wewnątrz kościoła zmień porę dnia na noc. Gdy odzyskasz kontrolę nad swoją postacią, powinien pojawić się nowy NPC, z którym możesz porozmawiać z wielkim kapeluszem na ścianie po Twojej prawej stronie. Spędzenie całego jej dialogu w końcu nagrodzi cię dzwonek duszy. To jest dopiero po tym, jak masz Poznałem Melinę i nauczyłem się, jak wspiąć się na wyższy poziom.

Z tym w pliku jałowy i przyzywanie popiołu Część twojej listy Szybkie przedmiotyBędziesz mógł z niego korzystać przyzywanie popiołu kiedy są dostępne. Zwykle dzieje się to podczas walk z bossami. Przywołanie Asha można ulepszyć (patrz też: Elden Ring: Jak pomóc Roderice w Stormhill Shack i ulepszyć Ashes), aby były silniejsze i zdrowsze.


Czy zastanawiałeś się, jak używać? przyzywanie popiołu w elden pierścień? Daj nam znać w komentarzach poniżej i sprawdź naszą stronę Przewodnik po pierścieniach Eldena Aby uzyskać więcej pomocy i informacji, w tym najlepszy semestr.

READ  Druga część Cyberpunka 2077 może już zawierać tryb wieloosobowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *