Eminem udostępnia nową piosenkę zatytułowaną „Houdini” z albumu The Death of Slim Shady

śmierć Szczupły, zacieniony Już wkrótce, gdy Eminem wyda swój nowy singiel „Houdini”, piosenkę, która ma na celu „zniknięcie” z jego kariery.

„Mały diabeł z wystającym rozwidlonym językiem” – śpiewa Eminem w początkowej zwrotce, po czym dodaje: „Nadal biały głupiec ciągnie Chryslera do brzytwy z Vics i Percs oraz koszulką Bud Light”.

W innym miejscu utworu raper wykrzykuje gwiazdę „Hot Girl Summer”: „Gdybym zapytał Megan Thee Stallion, czy zechciałaby ze mną współpracować/Czy naprawdę będę miał szansę na przełom?/Nie wiem. wiedzieć.” „Ale cieszę się, że wracam jak abra-abracadabra”.

W kwietniu, po występie w drafcie NFL 2024 w Detroit, Eminem ogłosił swój nadchodzący nowy album – pierwszy od 2020 roku. Muzyka do zabicia – Będzie zatytułowany Śmierć Salima Shadiego (zamach stanu Nima).

Eminem w dalszym ciągu obiecywał, że się zabije, aby pozbyć się swojego alter ego, co stało się wirusowe w 1999 roku Płyta Slim Shady – z Fałszywy serial kryminalny o śmierci bohatera, a następnie zamieścił w czasopiśmie faktyczny nekrolog Bezpłatna prasa Detroit Z wyprzedzeniem w tym miesiącu.

„Fani nigdy nie zapomną kontrowersyjnego rapera” – czytamy w nekrologu, którego tytuł zatytułowano „Slim Shady Made Lasting Impressions”.

„Shady to produkt z Detroit, który rozpoczął tam swoją karierę jako zbuntowany indywidualista na rozwijającej się podziemnej scenie rapowej od połowy do końca lat 90.. Shady po raz pierwszy stał się powszechnie znany w 1999 r. wraz z debiutem swojego zabawnego singla „My Name Is”, który — wraz z klipem Wyjątkowy, przyciągający wzrok film – ukazujący szerszej publiczności młodego artystę i jego słowa, że ​​„ostatecznie to, co wydawało się narzędziem, którego używał, stało się dokumentami identyfikacyjnymi, które definiowały egzystencję, która mogła się tylko zakończyć nagle i strasznie.”

Wspólny

„Houdini” podtrzymuje motyw Slim Shady dzięki jego magicznemu podtekstowi – „Swoim ostatnim trikiem sprawię, że moja kariera zniknie” – powiedział Eminem Davidowi Blaine’owi w programie telewizyjnym. Zwiastun wideo we wtorek – i poprzez sprawdzenie nazwiska magika i artysty ucieczki, który zmarł w wieku 52 lat. Sam Marshall Mathers w październiku skończy 52 lata.

READ  Sprawa napaści na tle seksualnym Marilyna Mansona może nie sprowadzać się do oskarżeń

Śmierć Salima Shadiego (zamach stanu Nima) Jego premiera planowana jest latem tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *