Firma Microsoft udostępnia rozwiązania Copilot AI w aplikacjach pakietu Office dla wszystkich firm

Microsoft otwiera drzwi wszystkim firmom, aby uzyskać dostęp do funkcji pakietu Office opartych na sztucznej inteligencji. Usługa Microsoft CoPilot dla platformy Microsoft 365 została uruchomiona w listopadzie i wymagała od klientów korporacyjnych zaangażowania co najmniej 300 użytkowników i wzięcia telefonu w celu dołączenia do listy. Minimalny wydatek dla firm wynosi 9000 dolarów, ale teraz asystent Microsoftu oparty na sztucznej inteligencji jest ogólnie dostępny dla wszystkich firm, dużych i małych, bez minimalnej liczby użytkowników.

„Na podstawie popytu i zainteresowania, jakie słyszeliśmy ze strony małych i średnich firm, eliminujemy co najmniej 300 stanowisk” – mówi Divya Kumar, globalna szefowa marketingu Microsoft w zakresie wyszukiwania i sztucznej inteligencji. na krawędzi. „Dzięki temu firmy każdej wielkości mogą skorzystać z opcji 30 USD i uruchomić Copilot na platformie Microsoft 365”.

Usunięcie wymogu zakupu 300 stanowisk to duża zmiana, ale Microsoft usuwa również wymagania dotyczące planów Microsoft 365 i udostępnia Copilot w aplikacjach Office klientom Office 365 E3 i E5. Abonenci Microsoft 365 Business Standard lub Business Premium mogą kupić Copilot dla Microsoft 365 za 30 USD na użytkownika miesięcznie.

Copilot pojawia się w programie Word w celu utworzenia tekstu lub zamiany akapitów.
Obraz: Microsoft

Copilot dla Microsoft 365 nadal wymaga wysokiej ceny początkowej, ale wydaje się, że jest to wersja, której pierwotnie oczekiwaliśmy. Listopadowa premiera przypominała raczej wydarzenie związane z przedsprzedażą, ponieważ większość firm nie mogła tego dobrze zrobić, a dostęp do CoPilota mogli uzyskać tylko najwięksi użytkownicy korporacyjni.

Microsoft obiecuje, że Copilot w aplikacjach Office zmieni sposób tworzenia i edytowania dokumentów. Obsługiwany przez GPT-4 z OpenAI, Copilot działa obok aplikacji Microsoft 365 jak asystent i pojawia się jako chatbot na pasku bocznym. Umożliwia użytkownikom rysowanie bezpośrednio w tekście, tworzenie tekstu w dokumentach, tworzenie prezentacji programu PowerPoint w oparciu o dokumenty programu Word lub korzystanie z funkcji takich jak tabele przestawne w programie Excel.

READ  Huragan nawiedził okolice Los Angeles

Różne oferty Copilot firmy Microsoft.
Obraz: Microsoft

Funkcja Copilot jest również dostępna w aplikacji Teams. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz podsumować spotkanie, na którym nigdy nie uczestniczyłeś, lub spotkanie, na które się spóźniłeś. Wątki e-maili w Outlooku można również skracać, a Copilot może tworzyć wersje robocze odpowiedzi e-mail o różnych tonach i długościach.

Microsoft ma teraz trzy różne wersje Copilot. Dostępny jest również zwykły Copilot, chatbot podobny do ChatGPT, dostępny bezpłatnie dla konsumentów i firm. Nowa opcja Copilot Pro zostanie dziś udostępniona klientom za dodatkową opłatą w wysokości 20 USD miesięcznie i oferuje funkcje Copilot oparte na sztucznej inteligencji do zastosowań biurowych i innych. Firma Microsoft oferuje teraz tę samą subskrypcję premium dla firm w postaci CoPilot dla Microsoft 365 za 30 USD za użytkownika, z dodatkowymi funkcjami dodawanymi miesięcznie. Przeczytaj więcej o nowej ofercie Copilot Pro tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *