Frank Nazar strzela pierwszego gola w NHL w debiucie, gdy Blackhawks przegrywają z Hurricanes w finale u siebie – NBC Sports Chicago

Przesłane przez agenta ubezpieczenia społecznego Jeffa Vukovicha

W niedzielę na stadionie United Center Chicago Blackhawks przegrali z Carolina Hurricanes 4:2 w domowym finale.

Oto 10 notatek z tej straty:

1. W tym meczu Blackhawks byli o wiele lepsi. różnica? Carolina zwyciężyła 2 na 3 w grze w przewadze, a Chicago 0 na 3. Na 3:33 przed końcem drużyna Hurricanes strzeliła zwycięskiego gola z przewagi męskiej, wysysając wiatr z żagli Chicago.

2. Frank Nizar ogłosił, że opuści Michigan w sobotę po podpisaniu podstawowego kontraktu z Blackhawks. W niedzielę został wrzucony w ogień i sprawił, że była to noc pamiętna. W swoim pierwszym meczu w NHL strzelił swojego pierwszego gola w NHL od pierwszego strzału. Po zdobyciu gola atmosfera w United Center była elektryzująca i nie było to zaskoczeniem.Debiutant Blackhawks, Frank Nazar, strzelił swojego pierwszego gola w NHL w niedzielne popołudnie podczas swojego pierwszego meczu w NHL.

3. Gol Nizara zasługiwał na swój własny punkt. Przejdźmy do jego wszechstronnej gry. Kilka razy na początku meczu rozglądał się, aby upewnić się, że jest we właściwym miejscu, ale w miarę upływu meczu czuł się coraz pewniej. Z pewnością nie wyróżniał się pod względem umiejętności. Wygrał także pięć z 11 meczów, uzyskując procent zwycięstw 45,5.

Jedno, co zauważyłem, to to, że jest bardzo zaangażowany w grę. Kilka razy złapałem go na ławce rezerwowych, był bardzo zaangażowany w grę i zawsze gotowy do gry, gdy wywoływano jego numer. Kolejną rzeczą, którą zauważyłem, było to, że po pierwszym golu Karoliny podszedł do Petra Mrazka i klepnął go w poduszkę, żeby utrzymać głowę w górze. Lubisz to widzieć jako młody zawodnik. To pokazuje pewność siebie. Miło będzie to oglądać w nadchodzących latach.

4. A skoro mowa o Mrazku, trzymaj w nim Blackhawka. W dwóch tercjach, gdy wynik gry wciąż wynosił 1:1, obronił o 2,0 więcej niż oczekiwano i zasłużył na dwa punkty.

READ  Cleveland Browns sprawiają, że Denzel Ward NFL jest najlepiej opłacanym graczem z pięcioletnim przedłużeniem o wartości 100,5 miliona dolarów

5. Według Natural Stat Trick, Blackhawks mieli tylko pięć groźnych szans przy wyrównanej sile. Ich 16 strzałów na bramkę to druga najmniejsza liczba celnych strzałów w meczu w tym sezonie. Mieli problemy z generowaniem ataku, co Karolina ma w przypadku większości drużyn.

6. Connor Bedard zaledwie po raz czwarty w sezonie nie oddał celnego strzału. Ale w jednym z takich meczów odszedł ze złamaną szczęką. Miał tylko jedną próbę oddania strzału. Złapały go huragany.

7. Kiedy czwarta drużyna Chicago, składająca się z Tylera Johnsona, Landona Slaggerta i Taylora Radisha, grała razem na lodzie w równych siłach, Carolina miała wynik 14-2 w próbach strzałów i 7-0 w sytuacjach strzeleckich. To trio miało ciężką noc.

8. Colin Blackwell był zdrowym punktem, który mógł zrobić miejsce dla Nezara. To samo z MacKenzie Entwistle i Taylor Radish z powrotem w składzie. Trener Blackhawks Luke Richardson powiedział, że chce mieć pewność, że wszyscy będą zaangażowani przed zakończeniem sezonu i niekoniecznie była to decyzja oparta na wynikach: „To tylko kwestia liczb”.

9. Blackhawks zakończyli sezon u siebie z bilansem 16-21-4. W zeszłym sezonie ich bilans to 14-23-4. A więc lekka poprawa. Przypuszczam, że w przyszłym roku mają nadzieję przekroczyć liczbę 0,500 u siebie.

10. Blackhawks w tym sezonie zgromadzili w stadionie United Center średnio 18 836 fanów, co plasowało ich na piątym miejscu w lidze NHL. W zeszłym sezonie osiągali średnio 17,167, zajmując 20. miejsce. Fani pojawili się, mimo że był to kolejny trudny rok. Efekt Bédarda.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Blackhawks Talk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *