Garfield i Furiosa są wściekli z okazji Dnia Pamięci

Aktualizacja z niedzielnego poranka: 4-dniowa bitwa pomiędzy Warner Bros. Furiosa I Alcon/Sony Film z Garfieldem Oba tytuły, które będą dostępne do poniedziałku, są obecnie w gorącym punkcie i wyceniane są na 31 milionów dolarów w 4 dni i 25 milionów dolarów w 3 dni.

Na jednym z nich widać 48-letniego komicznego kota zjadającego lunch jednorękiego pustynnego buntownika za 31–30,96 mln dolarów, ale w tej chwili jest zbyt blisko, aby to stwierdzić. W sprawie Garfielda irytujący furiosa, Mówiliśmy, że to jest zapisane w kartach.

czy Garfielda Lub Furiosa Zwycięstwo byłoby najniższym otwarciem nr 1 w weekend z okazji Dnia Pamięci od 29 lat, ostatnio w 1995 r. Kasper Za cenę 22 milionów dolarów.

Po pobiciu Furiosa Sobota, 8,3 miliona dolarów do 8 milionów dolarów, Garfielda Wydaje się, że w niedzielę i poniedziałek będzie miał nad nimi przewagę. Garfielda Jest zarezerwowany na poziomie 4035 obsługiwanym przez niektóre PLFS. Furiosa Gra się w 3804 salach podzielonych na 400 sal Imax, Dolby, 4DX, D-box itp.

Niektórzy obwiniają Warnerów za rozpoczęcie ostatniego etapu kampanii tak późno w maju. Zdajemy sobie sprawę, że zaczynają Furiosa Pod koniec czwartej kwarty na brazylijskim Comic-Conie z Anyą Taylor-Joy i Chrisem Hemsworthem. To dość duża platforma, z której można rozpowszechniać informacje ustne, i to samo miejsce, w którym Warners ponownie rozpoczęło kampanię Legendary Wydmy: część druga. Inni uważają, że spowolnienie wynika z przejęcia przez Taylor-Joy głównej roli od Charlize Theron. Jednak w każdym razie prawda jest taka Furiosa I Mad Max Odwołaj się do ograniczonej publiczności, głównie męskiej. Ma ocenę R, a nie cztery do pięciu, dlatego też po pierwszym zrzuceniu przyczepy w listopadzie nie było zbyt dużo ciepła.

W przypadku wyjścia z PostTrak 52% stwierdziło, że zdecydowało się na ten krok Furiosa Ponieważ była to część serii, którą uwielbiają, 34% cytowało reżysera George’a Millera, 32% cytowało Taylor-Joy, a 25% cytowało Chrisa Hemswortha. W sprawie GarfieldaGłównym powodem, dla którego ludzie kupują bilety, jest to, że fajnie wyglądają.

READ  Britney Spears mówi, że prawdopodobnie nie wystąpi ponownie, i kontynuuje tato

Sonny i Alcon są zachwyceni faktem, że zostali wskrzeszeni Garfielda Kto może się nie zgodzić. Trzydniowe otwarcie zdjęcia przewyższa nawet poprzednie debiuty z 2006 roku Garfield: Ogon dwóch kotków (7,2 miliona dolarów w 3 dni) i 2004 Garfield: Film Który otworzył się z kwotą 21,7 miliona dolarów. Film z Garfieldem Z kosztów produkcji wynoszących 60 milionów dolarów, zanim P&A stało się rentowne, przy 50 milionach dolarów istniejących już od czasu zagranicznej premiery.

Najważniejszy Jeśli Z liczbą 4068 kin pozostaje na trzecim miejscu z wynikiem w drugi weekend wynoszącym 15,6 mln dolarów, -54% w porównaniu z 6 milionami dolarów w sobotę, +41% z 4,3 mln dolarów w piątek. Łączna suma 20,2 miliona dolarów w ciągu 4 dni, łączna suma EOD w poniedziałek wyniosła 62,7 miliona dolarów.

Królestwo Planety Małp Od 20th Century Studios/Disney w 3550 kinach film zarobił w sobotę 5 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 48% w porównaniu z piątkiem. Kwota za trzeci weekend: 12,8 mln dolarów, -50%, suma za 4 dni: 16,5 mln dolarów i łączna suma 125,9 mln dolarów. PIC stał się pierwszym tytułem z lata 2024 r., który w ubiegły weekend przekroczył kwotę 100 milionów dolarów. Spójrz, jest pewien puls na rynku.

Piąty trafia do Universalu ofiara Przy 2955 z 2,3 mln dolarów w sobotę, +44%, 3-dniowo 6 mln dolarów, 4-dniowo 7,6 mln dolarów i łączna suma do końca poniedziałku 73,8 mln dolarów.

Religijny tytuł Angel Studios Wizja W sobotę upadł z kwotą 830 000 dolarów, co stanowi 24% zniżki w porównaniu z 1 milionem dolarów w piątek, co przekłada się na 2,8 miliona dolarów na 3 dni i 3,6 miliona dolarów na 4 dni.

Część pierwszą naszej analizy weekendu i tego, dlaczego nie warto martwić się o losy meczu, kliknij tutaj.

W poniedziałek będziemy mieli dla Ciebie więcej aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *