Genialny debiutant Jordan Walker zdobywa miejsce w dniu otwarcia, gdy kardynałowie kończą listę

Port ul. LUCY, Floryda — Zanim mógł przywitać się w St. Louis i kontynuować błyskotliwą drogę do Jordana Walkera jako najlepszego zawodnika Cardinals w swoim pokoleniu, menedżer Oliver Marmol najpierw zadał pytanie.

W biurze menedżera na stadionie Roger Dean w sobotnie popołudnie, z Walkerem siedzącym naprzeciwko niego i trenerem ławki Joe McEwingiem w pobliżu, Marmul zapytał 20-letniego zapolowego, co uważa za swoje „najlepsze narzędzie”.

Powiedział: Nie myślę zbyt długo o rzeczach, dobrych lub złych; Po prostu przeszedłem do następnej rzeczy i to mi pomogło” – wyrecytował Marmol. „To tylko potwierdziło, dlaczego był gotowy”.

Walker przez długi czas będzie chciał pamiętać, co stało się później.

Marmol powiedział Walkerowi, że będzie w składzie Dnia Otwarcia, kiedy Cardinals rozpoczną sezon w czwartek na Busch Stadium przeciwko Toronto. Prawdopodobnie w wyjściowym składzie w jednym z zewnętrznych miejsc na rogu, Walker katapultował się z klasy AA do głównych. Przed swoimi 21.

Ludzie też czytają…

 • Zamiast tego, starter Cardinals Opening Day, Adam Wainwright, rozpocznie rok na liście kontuzjowanych
 • Mecze Cardinals będą w tym roku szybsze, a jedzenie bardziej lokalne na Busch Stadium
 • Zaginiona kobieta znaleziona martwa w mieszkaniu w Maryland Heights, mężczyzna oskarżony o morderstwo
 • Jego wnuk został aresztowany po zamordowaniu pary w Troy w stanie Missouri.
 • Księża poprosili o ich wkład w sprawie ewentualnego zamknięcia katolickich parafii św. Ludwika
 • McClellan: St. Louis musi uratować St. Louis w bagnie adwokatów okręgowych
 • Kandydat do rady szkoły w Parkway wygłasza uwłaczające uwagi w sprośnym filmie
 • Mężczyzna przetrzymywany w Troy w stanie Missouri. Śmierć dziadków przeraża krewnych. Ostatnio publikował groźby
 • Kim Gardner stworzył „toksyczne” środowisko, nie dokonał przeglądu użycia siły przez policję, twierdzi AG
 • Szeryf hrabstwa Iron pozostaje w więzieniu, a prokurator okręgowy sugeruje jeszcze większy skandal
 • Po „przerażającej” chwili w WBC Nolan Arenado zapewnił kardynałów, że wszystko w porządku i jest gotowy do rozegrania meczu o tytuł
 • Missouri House oferuje środki redukcji szczepień
 • Porada: Lepsze miotacze sprawią, że World Baseball Classic będzie większy
 • Posłaniec: Tata Hazelwooda jest zaniepokojony przejściem ze szkoły do ​​więzienia po zawieszeniu 6-letniego syna
 • Wraz z powrotem graczy WBC decyzje są duże. Czy któryś z kardynałów wykorzystał otwarte możliwości?

Przystępując do wiosennych treningów, kardynałowie chcieli zrobić miejsce dla Walkera, aby od samego początku mógł dostać się do głównych zawodów i pomimo znakomitego zakończenia wiosny, praworęczny talent o wzroście 6 stóp i 6, 250 funtów zawsze był jednym z ich wyróżniający się gracze.

READ  Mane Machado nadal prowadzi sukces Padres

„Wszedł i (my) wyjaśniliśmy, że chodzi o rywalizację, a jeśli udowodni, że jest gotowy, będzie miał realną szansę” – powiedział Marmol. „Możliwość siedzenia naprzeciwko niego i oddania mu hołdu była niesamowita. … To (możność rozpoczęcia) jest przerwą, gdy dostaniesz się do wielkich lig. Tak, musisz być w stanie uderzać, rywalizować i grać w obronie i rób wszystko to, co on robi. Wtedy robi”. Sprawy stają się trudne, gdy napotykasz przeciwności losu i napotykasz pewne przeszkody, a ludzie zaczynają kwestionować twoją zdolność — wyciszenia hałasu i kontynuowania pracy. Myślę, że on to ma umiejętność.”

„Otworzył wiele oczu w tym obozie” – powiedział John Mozeliak, prezes operacji baseballowych. „Jest kimś, kto skorzystał na tym, że nie ma tu innych ludzi. Biorąc pod uwagę, że dwie trzecie boiska w[World Baseball Classic]stworzyło dla niego wiele inningów i trafień, a on w pełni to wykorzystał. „

Pomiędzy sobotnimi meczami dwugłowymi Cardinals zakończyli swój planowany 26-osobowy skład serią spotkań i ruchów, które potwierdziły dodatki – i kilka odejść.

Weteran, 33-letni Taylor Mutter, został dodany do 40-osobowego składu i składu Dnia Otwarcia po imponującym wiosennym treningu. Kardynałowie chcą go również zatrzymać jako rozgrywającego, ponieważ rezerwowy shortstop Paul DeJong rozpoczyna rok na liście kontuzjowanych. Nowicjusz Alec Burleson wszedł do składu – zaledwie kilka godzin przed tym, jak został wyrzucony, aby udaremnić zmianę Mets na Clover Park w sobotnim meczu 4-4. Juan Yepez, który trafił jedynego homera kardynałów w październiku zeszłego roku, został powołany do klasy AAA Memphis.

Kardynałowie wybrali również lewego Genesisa Cabrerę i Jojo Romero do Memphis po tym, jak obaj odnieśli zwycięstwo 3-2 zespołu w sobotnie popołudnie nad Miami w Jupiter na Florydzie. Zespół przydzielił również Andrew Suareza do obozu niższej ligi.

To instaluje Zacka Thompsona i Packy’ego Naughtona jako leworęcznych miotaczy zespołu w bullpen i potwierdza, że ​​Andre Pallante i Chris Stratton będą ostatnimi praworęcznymi miotaczami dodanymi do bullpen. Ryan Helsley, Giovanni Gallegos, Jordan Hicks i Drew Verhagen już (oczywiście) kierowali się na północ.

Marmol nazwał derby lewej ręki swoimi „najtrudniejszymi wyborami” i odłożył decyzję nawet po obejrzeniu sobotniego popołudnia.

„Patrzysz na facetów, którzy rywalizowali naprawdę dobrze (i są) tylko dwa miejsca dla nich, a kiedy patrzysz na dorobek Cabby’ego, ufamy mu i kochamy go” – powiedział Marmol. „Pod koniec dnia Naughton i Thompson naprawdę dobrze wykorzystali przerwę poza sezonem. Jeśli spojrzysz na Thompsona jadącego w dół krzywej, właśnie tego chcemy, żeby zrobił. Jego podania są kilka mil na godzinę, co otworzy jego grę. Czuliśmy, że damy szansę tym dwóm facetom i zobaczymy, czy zrobimy to dobrze”.

READ  Kierowcy F1 reagują na pierwsze zwycięstwo Norrisa w Miami: „Minęło dużo czasu”

Cardinals zmierzą się z 13 miotaczami dozwolonymi w 26-osobowym składzie, a wśród 13 graczy znajdzie się również rezerwowy łapacz Andrew Kneisner. Nolan Gorman jest ustawiony na wyznaczonego pałkarza i czasami drugiego bazowego. Brendan Donovan wystartuje tam i wesprze Tommy’ego Edmana na shortstopie. Kardynał podkreślił, że jeśli Walker jest w majors, to jest w składzie, a debiutant dostanie czas gry na korcie razem z Larsem Nutbarrem, Tylerem O’Nealem i Dylanem Carlsonem.

Na spotkaniach Marmul podkreślał, że Dzień Otwarty to jedna tablica, a nie ta, która zakończy sezon, a nawet wprowadzi drużynę do rywalizacji. To poczatek.

„Ktokolwiek nie stworzy klubu, w pewnym momencie dołoży swój wkład” – powiedział Marmul na kilka godzin, zanim powiedział Walkerowi. „Oto cały sens posiadania opcji i możliwości posiadania pewnej głębi. Chcemy się upewnić – czy brakuje nam czegoś z wiadomością, którą wysyłają nam ludzie, których bierzemy, czyli 26, których ” ponownie brać?”

Jeden z najbardziej imponujących młodych zawodników obozu, pomocnik Massen Wien, przerwał swój wiosenny trening, prezentując imponującą podwójną grę w sobotnią noc. Zanurkował w lewo, zerwał się na nogi, sam dotknął drugiego miejsca i pierwszy rzucił laserem, aby zmusić Francisco Lindora do kroku. Winn dowiaduje się, że zmierza do klasy AAA w Memphis – popychając swoją misję do przodu dzięki silnemu obozowi.

„Myślę, że zasługuję na to, aby być w wielkich ligach i pewnego dnia tam będę” – powiedział Wayne.

Winn i Walker, powołani w 2020 roku, są teraz najlepszymi przyjaciółmi. Wayne był w autobusie drużyny, kiedy otrzymał wiadomość od Walkera o spotkaniu z Marmolem.

„Podskakiwałem w górę iw dół, uderzając pięścią w siedzenie” – powiedział Wayne. „Prawie uroniłam dla niego łzę. Ma 20 lat i zrobi wszystko, na co ma ochotę.”

Dodanie Muttera uzupełniło 40-osobowy skład. Kardynałowie przeprowadzą się jeszcze w tym tygodniu, aby zrobić miejsce dla Walkera.

Walker, 21. ogólny wybór w 2020 roku, byłby ósmym graczem, którego kardynałowie mieli w swoim składzie przed jego 21. urodzinami. Ta lista obejmuje Ankiela, Steve’a Carltona i Rogersa Hornsby’ego. W klasie AA Springfield zeszłego lata Walker osiągnął 0,306 z procentem bazowym 0,38 i 0,510 ERA. Miał 19 homerów i 22 przechwyty, przeskakując na szczyt każdego potencjalnego rankingu w branży. Kardynałowie nazwali go swoją najlepszą ogólną perspektywą, odkąd przedarł się do listy Opening Day z silnym springerem Albertem Pujolsem.

READ  Wynik Cardinals vs Chiefs: aktualizacje na żywo, statystyki meczów i najważniejsze momenty, gdy Keeler Murray i Patrick Mahomes walczą

Na środkowym stole Grapefruit League Walker prowadził pod względem średniej, trafień, trafień i dodatkowych trafień bazowych. Odkąd jego prawe ramię przesunęło się na drugą bazę, jego ryczący start opadł, ale pozostaje imponujący. W ostatnich dwóch grach pokazu bierze .508 slow i .816 OPS. Poza boiskiem Cardinals dostrzegali zachęcające wskaźniki – i wyraźnie zareagowali na sfrustrowane uderzenia i zamachy nad zapadającymi się boiskami.

„Moglibyśmy rozmawiać o jego narzędziach przez cały dzień” — powiedział Marmol. „Ci goście nie grają, jeśli nie możesz poradzić sobie z presją. Więc nie jest to presja w takim stopniu, jaki miałby na poziomie wielkiej ligi, ale jest to przykład tego, co ma najwięcej. Zobacz jak reaguje, i wydaje mi się, że zrobił to naprawdę dobrze”.

„Musisz zobaczyć, że nic go nie pospieszy, a on zasługuje na szansę” – dodał później Marmol o szybko rosnącym debiutancie.

dodatkowe zasadyFastball Hick osiągnął 104,6 mil na godzinę w czwartej rundzie w sobotnią noc przeciwko Mets. To najszybszy wynik zmierzony przez Statcast w sezonie zasadniczym lub wiosennym treningu od 2018 roku. … Nolan Arenado sam strzelił 1 na 3 w popołudniowym zwycięstwie Cardinals nad Miami, obniżając swoją średnią uderzeń wiosennych. do 579. … Maafi Stratton zanotował bezbramkowy wynik 1 2/3 inningsa w pierwszym meczu Cardinal w sobotę i przyspieszył, co przykuło uwagę Marmula. Stratton, który został ponownie podpisany po tym, jak został przejęty przez handel w lipcu zeszłego roku, wybił trzy i mógł zobaczyć rolę wielu inningów z bullpen. Dotknął 95,4 mil na godzinę swoją fastballem z czterema szwami, a jego suwak osiągnął 89,6 mil na godzinę, 1,2 mil na godzinę więcej niż jego średnia. … Lefty Bressin Mautz, wybrany przez Cardinals w drugiej rundzie w 2022 roku, wybił wszystkie trzy pałkarze w dziewiątej rundzie, aby obronić zwycięstwo Cardinals nad Miami 3:2. „Jeśli to nie służy mu jako wzmacniacz pewności siebie, gdy wchodzi w swój sezon” – powiedział Marmol. „Tyle zabawy do oglądania.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *