Ghostrunner jest dostępny za darmo w Epic Games Store przez 24 godziny

Ghostrunner (2020) jest dostępny za darmo w Epic Game Store

Możesz odebrać grę do następnego dnia.

Ghostrunner to pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez One More Level i Slipgate Ironworks, wyprodukowana przez 3D Realms i wydana wspólnie przez 505 Games i All in! Gry. Gra została wydana na PlayStation 4, Windows i Xbox One 27 października 2020 roku, a później została wydana na Nintendo Switch. Gra ostatecznie ukazała się na PlayStation 5 i Xbox Series

Ghostrunner oferuje wyjątkowe wrażenia dla pojedynczego gracza: szybką, intensywną walkę i oryginalną scenerię łączącą motywy science fiction i postapokaliptyczne. Opowiada historię świata, który już się skończył, i jego mieszkańców walczących o przetrwanie.

Ghostrunner to gra oparta na silniku Unreal Engine 4 i jest już dostępna na Steam GOG i Epic Games dla graczy PC. Gra jest warta około 30 dolarów, ale na najbliższe 24 godziny Możesz odebrać ją za darmo w Epic Game Store. Należy zaznaczyć, że jest to edycja standardowa, a gra dostępna jest także w wersji Definitive Edition, która zawiera kilka zawartości do pobrania (DLC).

Jeśli chodzi o obsługę funkcji GPU, gra obsługuje FSR 1.0 i DLSS 2. Gra obsługuje ray tracing i jest właściwie drugą grą publiczną, w której zastosowano Unreal Engine 4 RT. Niedawno wydana kontynuacja, Ghostrunner 2, obsługuje FSR 2, DLSS 3 i XeSS 1.2.

Do ray tracingu wymagany jest nowoczesny procesor graficzny oparty na AMD RDNA2/3, NVIDIA Turing, Ampere lub Ada. Minimalna specyfikacja to GTX 1050/RX 550, a zalecana karta graficzna to GTX 970 lub Radeon RX 5700.

Ghost Runner 2020

źródło: Legendarny sklep z gramiREAD  Oficjalnie wyglądające zdjęcia Galaxy Z Fold 4 i Flip 4 zostały usunięte przed ich ujawnieniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *