Google rozprawia się z przeciwnikiem obsługującym VPN

zdjęcie: fotosince (Walka o akcje)

Taniec wydaje się być odpowiedni dla YouTuberów, którzy uzyskali tańsze członkostwo premium, maskując swoją lokalizację za pomocą wirtualnych sieci prywatnych (VPN).

W Stanach Zjednoczonych Google pobiera opłaty od użytkowników indywidualnych 14 dolarów miesięcznie Dla YouTube Premium, który ogranicza reklamy i oferuje dodatkowe funkcje. Ale cena ta różni się znacznie w zależności od regionu i Niektórzy użytkownicy Reddita Mówią, że kiedyś udało im się uzyskać lepsze oferty, udając, że uzyskują dostęp do usługi z innych krajów, PCMag I TechCrunch wspomniany. Według Google pobierają opłaty w wysokości równowartości 3 dolarów miesięcznie lub mniej w takich miejscach jak Argentyna, Indie, Turcja, Ukraina i Filipiny Ciało robota. Jednak to rozwiązanie wydaje się być tostowe.

Google nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz w tej sprawie, ale personel pomocy technicznej giganta internetowego podobno powiedział PCMag, że YouTube zaczął niedawno anulować plany premium dla „kont zidentyfikowanych jako zawierające fałszywe informacje o kraju subskrypcji”. A Pomoc YouTube Strona instruuje potencjalnych subskrybentów, aby wyłączyli VPN, jeśli podczas subskrypcji Premium wystąpi błąd.

Co ważniejsze, sieci VPN mają wiele zastosowań, a Google kiedyś sprzedał jedno z nich; the Google One przestał istnieć w kwietniuNajwyraźniej dlatego, że nie był popularny. Niektórzy ludzie mogą zwrócić się do VPN w celu uzyskania rabatów, ale inni polegają na VPN, aby uzyskać dostęp do treści i funkcji, które po prostu nie są dostępne tam, gdzie mieszkają.

Ta pozorna kampania jest najnowszym osiągnięciem Google mającym na celu wyciągnięcie większej ilości dolarów z witryny wideo. Google też ostatnio Zaostrzyła walkę z blokerami reklam Uniemożliwiając oglądanie filmów z YouTube użytkownikom usług takich jak AdBlock.

READ  Gorman: Nie zaplanowano żadnego wydarzenia Apple dotyczącego nadchodzącego iPada i komputera Mac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *