Gracze Helldivers 2 uważają, aby nie prowokować Mistrza Gry, gdy czasy są dobre

Ethana Deana

Niektórzy gracze Helldivers 2 stali się zarozumiali, gdy galaktyka była czysta, ale inni ostrzegali ich, aby nie przyciągali uwagi Mistrza Gry Joela.

Gracze Helldivers 2 cieszą się teraz legendarną karierą po ukończeniu kolejnych głównych zadań. Odblokuj niszczycielskie mechanizmy bojowe i wyzwól sektor Umlaut za pomocą przemysłowych ilości termicydu.

Mimo to większość Helldiversów ma na myśli intrygi niesławnego Mistrza Gry Joela. Niektórzy gracze obawiają się nawet, że Jewel może zamienić ich zwycięstwa w nowy horror.

Pomimo tych obaw niektórzy fani Helldivers 2 nie mogą się powstrzymać, aby nie pogłaskać Joela po twarzy swoją spokojną galaktyką. Użytkownik X Malphier wyszli na scenę, aby przechwalać się obrońcom ostatnim występem Super Earth, ale bardziej ostrożni gracze błagali ich, aby nie antagonizowali niesławnego Mistrza Gry.

Post gracza brzmi niemal jak bezpośrednie wyzwanie rzucone człowiekowi stojącemu za przypływami i odpływami wojny galaktycznej. „Chyba jednak Joel taki nie jest” – żartowali.

Nie tylko oni świętują. „Wygląda na to, że ta wojna galaktyczna zakończy się przed moimi urodzinami” – spekulował jeden z graczy. Inny zakładał, że wrócą do domu ze swoimi rodzinami przed „wielkimi Świętami Bożego Narodzenia”.

Nie wszyscy są tak pewni siebie i ostrzegają @malphiera i innych, aby nie posuwali się do przodu. „Na miłość do demokracji, nie odwracajcie się od boga kosmosu!” Helldiver nalegał na większą ostrożność.

„Po co kusić los w ten sposób?” – zapytał inny gracz. Wielu z nich przesłało słowa o umiarze w obliczu potencjalnej reakcji Joela.

To wszystko jest zabawą i grami, dopóki Joel nie daje owadom broni nuklearnej…

READ  Patch do Overwatch 2 opóźniony, Mei wciąż „tymczasowo niedostępna”

Za nasze pieniądze uważamy, że zwabianie Joela jest nierozsądne, biorąc pod uwagę niezgłębioną władzę, jaką sprawuje nad wynikiem wojny galaktycznej w Helldivers 2.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ta schadenfreude go rozzłości, a jeśli tak, jakie okrucieństwa może rzucić na graczy za ich arogancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *