Gracze Overwatch 2 są wściekli, że Genji został w końcu uzdrowiony jedną pomocą

Carvera Fishera

Klip z ostatniej gry, w którym Genji zostaje łatwo wyleczony jedną asystą, wywołał szerokie kontrowersje w społeczności Overwatch 2.

Balans w Overwatch 2 był i zawsze będzie gorącym tematem wśród graczy. W miarę pojawiania się i znikania różnych definicji, z pewnością będą pewni bohaterowie lub mechanizmy, które będą dominować w definicjach.

Support od tak dawna pełnił jednak na tyle potężną rolę, że gracze wspierający musieli bronić się przed oskarżeniami, że ich rola jest najlepsza w grze.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wsparcie przeskoczyło z jednej z najmniej popularnych ról do jednej z najpopularniejszych, gdy gracze odkryli moc zadawania obrażeń I Jednocześnie leczy, ponieważ ludzie grający bohaterami takimi jak Baptiste, Zenyatta i Illari często otrzymują więcej obrażeń niż gracze DPS. Nie mówiąc już o niesławnych DPS Moira czy Kiriko, które potrafią strzelić sobie w głowę.

Nie oznacza to jednak, że gojenie stało się słabsze. Gracz Genji o imieniu Hiku był wyśmiewany przez swoich kolegów z drużyny, gdy nie był w stanie zabić ani jednego wsparcia swoją superumiejętnością, co doprowadziło do gorącej debaty w społeczności Overwatch 2.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Gracz Overwatch 2, Genji, jest w bałaganie po wyleczeniu

Chociaż Genji jest uważany za dość niski poziom w rękach przeciętnego gracza, może być niezwykle potężny, gdy pilotuje go ktoś, kto jest ekspertem w maksymalnym wykorzystaniu jego mechaniki.

Wchodzi Hiko, samozwańczy przywódca Genjiego i swoim ostatnim ciosem rzucił Annę na linię obrony. Biorąc pod uwagę, że Genji jest podopiecznym, jest to dla niego dość standardowy ruch. Zwykle idealnym rozwiązaniem jest eliminowanie wsparcia w pierwszej kolejności, a bohater taki jak Genji radzi sobie najlepiej, gdy może zanurzyć się w linii obrony i go wyeliminować.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak Anna zdołała otrząsnąć się z uzdrowienia, zanim została oszołomiona. To, wraz z ostatnim naciśnięciem lewego przycisku Kiriko Ostateczne uzdrowienie Genjiego odbyło się z łatwością. Nie miał szans na wyeliminowanie Anny i zmarnował swoją ostateczną siłę.

Chociaż Hiku i inni gracze Overwatch 2 żartowali na temat graczy wspierających wskakujących do wątku, aby argumentować, że jest to zrównoważone, kilka osób faktycznie się z tym nie zgodziło. W większości byli to tylko ludzie Wczuj się w trudną sytuację jednego z ludzi Genjiego.

Artykuł kontynuowany po reklamie

To powiedziawszy, trudno oszukać równowagę Genjiego. Fakt, że zabójstwa resetują jego doskok, może sprawić, że lekkie wzmocnienie pozwoli mu z łatwością przebić się przez całą drużynę wroga, podczas gdy jego zabójstwa będą resetowane.

Jednak ten zwiastun Genji nie jest jedynym, który oferuje wsparcie dla graczy odzyskujących siły po ogromnych obrażeniach.

Kolejny klip z Gozo Maczuga Anny jest pokazana ponownie, pozwalając wsparciu leczyć się poprzez pełną amunicję gracza Ashe, oprócz poparzenia i eksplozji jej własnego dynamitu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Czas pokaże, czy takie klipy skłaniają twórców Overwatch 2 do osłabiania wsparcia, czy też nie przeszkadza im posiadanie dwóch wsparcia zdolnych do walki 2 na 1 w DPS. Biorąc pod uwagę, jak dobrze zrównoważona jest równowaga w grze takiej jak Overwatch, wspierające osłabienia mogą spowodować całą masę nowych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *