Grill Bay Area KC jest na stałe zamknięty po 55 latach

KC’s BBQ, stały obiekt w Berkeley, zamknął swoje drzwi na stałe po pięciu dekadach.

Restauracja grillowa w stylu Kansas City została zamknięta w środę po okresie trudności finansowych, według A.J Instagram Film udostępniony przez Kristin Davis, właścicielkę trzeciej generacji. Dodała, że ​​zamknięcie było „dawno spóźnione”.

„Rozwijaliśmy się jako rodzina przez ostatnie 50 lat, ale wielu z nas zajęło… naprawdę osiągnięcie zysku” – powiedział Davis.Davis powiedział Obszar Zatoki NBC Decyzja o zamknięciu restauracji KC na początku tego miesiąca powoływała się na stan gospodarki, spadek liczby klientów i problemy z utrzymaniem personelu jako obawy, które wpłynęły na zamknięcie rodziny.

Kristen Davis, właścicielka KC’s BBQ w Berkeley w Kalifornii, stoi przed restauracją 14 czerwca 2021 r. Jako powód zamknięcia restauracji Davis podał problemy finansowe.

Patricia Chang/Wyłącznie dla SFGATE

Grill KC’s po raz pierwszy został otwarty pod adresem 2613 San Pablo Ave. w 1968 roku pod kierunkiem pierwszego pokolenia właściciela rodziny, Vernella Davisa. Przed otwarciem swojej słynnej restauracji Vernell urządził przyjęcie w lokalnej restauracji, która po ukończeniu Berkeley High School serwowała również grilla w stylu Kansas City. W końcu zaoszczędzi wystarczająco dużo pieniędzy, aby wykupić firmę.

Kolejnym właścicielem rodziny Davisów był syn Vernella, Patrick, który prowadził restaurację i miejsce do grillowania przez 35 lat, aż do przejęcia władzy przez jego córkę Christine w 2017 roku. W tym samym roku Pożar zmusił rodzinę Davisów do przeprowadzki Grill KC przeniósł się do swojego obecnego domu przy 1235 San Pablo Ave.

Prowadzenie tradycyjnego biznesu stało się wyzwaniem, powiedziała Kristen w swoim filmie na Instagramie, ale po bardzo potrzebnej przerwie rodzina Davisów ma nadzieję ożywić grilla KC, choć w nowym formacie. NBC powiedział Bay Area, że ​​KC’s BBQ może powrócić jako pop-up, zadebiutować jako food truck lub sprzedawać sosy i przyprawy w sklepach detalicznych.

„Jesteśmy w przestrzeni przejściowej” – powiedziała Christine na Instagramie. „Przepisy nigdy nie umrą. Sos barbecue, wiązania i przyprawy – to rzeczy, które mamy i którymi chcemy się dzielić. To nie koniec”.READ  Hang Seng podskoczył lekko; Inflacja w Australii osiąga najwyższy poziom od 32 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *