Gwiazda Aces, A’Jay Wilson, prezentuje buty sygnowane marką Nike

Dwukrotna MVP WNBA A’ja Wilson w końcu dostała swoje sygnowane buty Nike.

Długo oczekiwana wiadomość nadeszła w sobotę rano, kiedy dwukrotny mistrz Wilsona, Las Vegas Aces, przygotowywał się do meczu przedsezonowego z reprezentacją Portoryko na stadionie Colonial Life Arena w Południowej Karolinie. Były mistrz narodowy Gamecox Miał na sobie bluzę W związku z jej przybyciem na arenę adres URL został przekierowany do witryny Nike z ogłoszeniem: „Oczywiście, że mam shoe.com”.

But Wilsona nazywa się „A’One”.

Nike dodało Wilsona do listy charakterystycznych sportowców marki, dołączając do grupy obejmującej Serenę Williams, Megan Rapinoe, Naomi Osakę i Sabrinę Ionescu z New York Liberty. But i reszta sygnowanej przez Wilsona kolekcji pojawią się w 2025 roku.

„Współpraca z Nike nad realizacją mojego marzenia o kolekcji była niesamowita i to prawdziwy zaszczyt zrobić kolejny krok i zostać charakterystycznym sportowcem Nike” – stwierdził Wilson w oświadczeniu. „Od mojego logo po wygląd buta i elementy całej kolekcji – pracowaliśmy nad tym, aby każdy szczegół był idealnie dopasowany do mojego sportu i stylu”.

Po ponad roku pracy z Nike nad stworzeniem swojej autorskiej kolekcji Wilson poprosił o wycięcie wiadomości, które zbiegło się z podróżą Ace’a do jego rodzinnego miasta Columbia w Południowej Karolinie.

„Najważniejszą rzeczą dla mnie jest możliwość zaprezentowania tego, nad czym pracowałem przez dwa lata w moim rodzinnym stanie, w moim rodzinnym mieście” – Wilson powiedział Aaronowi Dodsonowi z Andscape. „Patrząc na mój wzrost, uniosłam brwi w odpowiedzi: «Czy ona naprawdę jest taka dobra?». Widzieć mnie wtedy na studiach, a teraz w gronie zawodowców”.

READ  Wordle 371 PODPOWIEDZI na 25 czerwca - Walczysz dzisiaj z Wordle? Te wskazówki powinny pomóc | Gry | Zabawa

Wilson zostanie 13. zawodnikiem WNBA, który będzie miał buty sygnowane nazwiskiem, a większość z nich wypuszczona zostanie na początku ligi. Po dziesięcioletniej przerwie, podczas której żaden zawodnik WNBA nie otrzymał sygnowanego buta, Breanna Stewart i Puma zadebiutowały w butach Stevie 1s w 2022 r., a Nike Air Delton w 2022 r. z butami Eleny Delle Donne i Sabrina 1 dla Ionescu w następnym roku.

Gdy drużyna Aces zdobyła mistrzostwo WNBA w 2022 i 2023 roku, Wilson ugruntowała swoją pozycję najlepszego zawodnika w lidze i samym meczu, a fani proszą – wielu wskazywało – Wilsona, aby dołączył do tego wybranego klubu. Do najnowszych ofert obuwia należy także brak czarnych graczy.

Ten krzyk powrócił w zeszłym miesiącu, kiedy ogłoszono, że Kaitlin Clark, czołowa biegaczka, ma podpisać z Nike kontrakt o wartości 28 milionów dolarów do 2024 roku.

„Cierpliwość na pewno jest wartością” – powiedział Wilson Andscape. „To jest coś [South Carolina] Trener [Dawn] Staley mnie nauczył, że niektóre najlepsze rzeczy czekają, a „nigdy nie zaprzecza się spóźnieniu”. To było coś, co przeklinałem na siebie. Coś, dla czego żyję. Dlatego zamierzam się tego trzymać.”

Sława i wpływy Wilson wykraczają poza dwór: ma pomnik przed areną Colonial Life, w 2024 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu The Times i jest autorką bestsellerowej książki New York Timesa „Drogie czarne dziewczyny. ” Opublikowano w tym roku.

Jej znaczenie kulturowe dodatkowo potwierdza jej własne, charakterystyczne obuwie. Wilson powiedział w komunikacie, że proces projektowania był „naprawdę zabawny” i że nie zdawał sobie sprawy, ile się w niego angażuje.

„To coś, nad czym naprawdę ciężko pracowałem i myślę, że wiele osób tego nie rozumie” – Wilson powiedział Andscape. „Nie chcę kupować buta.… Bo kiedy ludzie o mnie myślą, kiedy myślą o moim zespole, wiedzą: «Damy sobie z siebie wszystko». Mój but powinien taki być”.

READ  Boris Johnson obiecuje nową pomoc wojskową dla Ukrainy po niespodziewanej wizycie premiera Wielkiej Brytanii

„To była niesamowita jazda, ale teraz zdjęto mi z barków duży ciężar, ponieważ zaczyna robić się ciężko” – kontynuował Wilson. „Ale biorąc pod uwagę rozwój i rozwój gry, czuję, że teraz jest właściwy czas, aby powiedzieć: «Hej, mam but»”.

„Chciałem, żeby but był lekki i wygodny przez wszystkie godziny spędzone na korcie i wyglądał świetnie” – powiedział Wilson w komunikacie, dodając, że ma nadzieję, że ludzie będą go nosić na korcie i poza nim.

„To naprawdę ekscytujące, móc podzielić się swoim podpisem ze światem” – powiedział.

Wilson and the Aces, którzy we wtorek otwierają sezon WNBA 2024, mają nadzieję, że będzie to pierwszy w lidze potrójny triumf w mistrzostwach od czasu czterech zwycięstw z rzędu nad Houston Comets (1997–2000). Wilson będzie niewątpliwie faworytem w kategorii MVP i ma szansę poprowadzić reprezentację USA w jej dążeniu do złota na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu tego lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *