Gwiazda „Full House” Jodie Sweetin poślubia Mescala Wasilewskiego na intymnym weselu w Malibu

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Aktorka „Full House” Jodi Sweetin poślubiła swoją długoletnią miłość Meskala Wasilowskiego na romantycznym ślubie w prywatnym domu w… Malibu Sobotni wieczór.

Kilkoro jej byłych kolegów z klasy, w tym Candice Cameron BureJohn Stamos i Andrea Barber byli obecni, aby zobaczyć, jak Sweetin mówi „tak” do klinicznego pracownika socjalnego, który złożył propozycję w styczniu.

Sweetin szła do ołtarza ze swoim tatą, Samem, i miała na sobie białą koronkową sukienkę Lili Bridals z delikatnymi falbankami i trenem na całej powierzchni.

Gwiazda „Full House” Jodi Sweetin w sobotę poślubiła Miskala Wasilowskiego w Malibu. Aktorka jest fotografowana w 2019 roku (po lewej) i na Instagramie krótko po tym, jak Wasilewski zaproponował na początku tego roku (po prawej).

(Paul Archuleta/Judy Sweetin na Instagramie)

Jodi Sweetin pochwala wsparcie fanów, gdy występuje w Los Angeles po tym, jak została pobita przez LAPD podczas protestu dotyczącego praw aborcyjnych

„Wiem, że mam odpowiedniego partnera na resztę życia” – powiedział Sweetin magazynowi People. „I nie mógłbym być bardziej wdzięczny.”

Jej dwie córki – 14-letnia Zoe i 11-letnia Beatrix – stały przy niej, gdy wymieniała śluby i obrączki z Wasilowskim.

Para włączyła dziewczyny do przyjęcia, obdarowując je pasującymi naszyjnikami z żółtego złota i diamentów od Kay Jewelers Circle of Gratitude.

Po imprezie goście skosztowali baru taco i guacamole z Border Grill, a następnie kroili ciasteczka i cukierki z Big Sugar BakeShop.

Candice Cameron Bure i Andrea Barber wzięły udział w sobotnim ślubie Jodi.  The "Pełniejszy dom" Kim są gwiazdy, które wzięły udział w konkursie Nickelodeon Kids' Choice Awards w 2019 roku.

Candice Cameron Bure i Andrea Barber wzięły udział w sobotnim ślubie Jodi. Gwiazdy „Fuller House” wzięły udział w konkursie Nickelodeon Kids’ Choice Awards w 2019 roku.
(Kevin Mazur)

CANDACE CAMERON BURE, JOJO SIWA SPOTKANIE SPOTKANIE Z Gwiazdami: „CLASS ACT”

„Nie chciałem, żeby było to trudne” – powiedział Sweetin o małym przyjęciu, w którym wzięło udział 50 osób. „Wygląd jest tak organiczny i naturalny. Chodzi tylko o dobre jedzenie, dobrych przyjaciół – i migoczące światła!”

READ  Tony Dow, gwiazda „Leave It To Beaver”, przechodzi opiekę hospicyjną w „ostatnich godzinach”, mówi syn

Sweetin i Wasilewski zaczęli spotykać się na odległość po poznaniu ich przez przyjaciół w 2017 roku. On mieszkał w Nowym Jorku, a ona mieszkała w Los Angeles.

Poprzedni „Taniec z gwiazdami” „Wszystkie elementy ułożyły się na swoim miejscu” – powiedział jeździec, gdy przeniósł się na Zachodnie Wybrzeże.

„Miscal sprawia, że ​​czuję się całkowicie komfortowo i bezpiecznie, kiedy mogę błyszczeć tak często, jak tego potrzebuję” – powiedziała. „On idzie do przodu i pojawia się dla moich dziewczyn. I naprawdę dobrze się dogadujemy. To naprawdę najlepszy kolega z drużyny, jakiego mogłem prosić”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

para Zapowiedzieli swój udział Na Instagramie w styczniu na krótko przed jej 40. urodzinami.

Maya Angelou podzieliła się cytatem w swoim podpisie: „Na całym świecie nie ma dla mnie serca takiego jak twoje. Na całym świecie nie ma dla ciebie miłości takiej jak moje”.

„Kocham cię, Meskal, zawsze. Jesteś moją postacią. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć życie, które nas czeka.”

Jodie Sweetin zagrała jako średnia córka Stephanie Tanner w ukochanym rodzinnym sitcomie "Pełen dom."

Jodi Sweetin zagrała jako średnia córka Stephanie Tanner w ukochanym rodzinnym serialu komediowym „Pełny dom”.
(Archiwa zdjęć ABC / zawartość Disney General Entertainment za pośrednictwem Getty Images)

Sweetin, znana z roli Stephanie Tanner w popularnym sitcomie z lat 90., w którym również zagrała Późny komik Bob SagetI był żonaty trzy razy.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

Powiedziała „tak” Seanowi Holguinowi w latach 2002-2006, zanim poślubiła Cody’ego Herpena w 2007 roku. Mieli jedną córkę w 2008 roku, Zoe, zanim ich rozwód został sfinalizowany w 2010 roku.

Sweetin poślubił Morty’ego Coyle’a w marcu 2012 roku. Była para ma córkę Beatrix i rozwiodła się w 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *