Hardware.info, wiodąca holenderska witryna internetowa poświęcona technologii, została zamknięta

Hardware.info jest zamknięte

Holenderskie społeczeństwo straciło jeden z największych ośrodków technologicznych.

Popularna holenderska witryna internetowa dotycząca komputerów PC została zamknięta. Hardware.info była dobrze znaną witryną zawierającą kompleksowe recenzje i porównania komponentów sprzętu komputerowego. W 2023 roku opublikowali 260 recenzji, a od marca 2020 440 recenzji.

Zamknięcie strony internetowej jest z pewnością dużą stratą dla społeczności komputerów PC, zwłaszcza dla tych, którzy mieszkają w Holandii i polegają na recenzjach Hardware.info przy podejmowaniu świadomych decyzji o zakupie komputerów PC.

Informacje o sprzęcie: koniec

[..] Dziś ostatni dzień aktualizacji redakcyjnych dotyczących informacji o urządzeniach. Ten artykuł został napisany przeze mnie, Franka Everarta, z ciężkim sercem. Osobiście liczyłem na to, że będę mógł to kontynuować przez wiele lat. Entuzjastyczny personel i ekscytujące zmiany na tym rynku dodały mi ogromnej energii i motywacji. Dzięki temu mogłem prowadzić tę witrynę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i napisać w tym roku ponad 260 recenzji. [..]

W 2016 roku firma stała się zbyt duża dla trzech entuzjastów technologii, a Device Information zostało sprzedane firmie Persgroep, która obecnie nazywa się DPG Media. Rok wcześniej byłem wyłączony ze służby na kilka miesięcy z powodu nieszczęśliwego upadku. Wciąż myślę o wielu kartkach, które od Was wszystkich otrzymałam, w tym o jednej z taśmą klejącą: można za jej pomocą naprawić wszystko, nawet kartę Franka. I tak, zatrzymałem wszystkie twoje karty. Jeszcze raz dziękuję. Kiedy to piszę, porusza mnie to.

Kolejne lata były inne. Mała firma, taka jak Hardware Info, różni się od dużej organizacji, takiej jak DPG Media, która ma wielu wspaniałych współpracowników i renomowane marki.

Od września 2021 ponownie stoję na czele tego serwisu. Pracowaliśmy nad znaczącymi ulepszeniami redakcyjnymi i jestem bardzo dumny z zespołu, który to umożliwił. Dziękuję także wielu markom, które nas wspierały. Dzięki ponad 440 recenzjom od marca 2022 r. i wielu niezbędnym artykułom przywróciliśmy HWI do jego wysokich standardów. Jestem winien ogromne podziękowania wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

Stoimy u progu nowego roku. Przede wszystkim życzę Państwu wspaniałego i zdrowego roku 2024. Niestety w tym momencie strona zostanie zamknięta, a ja zamknę drzwi przed DPG Media. Nadal będę aktywny na tym rynku, ale nie z tą znaną marką i w tym teraz znajomym domu.

Jeszcze raz Ci dziękuję,
Franka Everardta

Redaktor naczelny Frank Everart nie podał bezpośredniego powodu zamknięcia serwisu. Jednakże zespół redakcyjny był w trakcie łączenia się z inną holenderską witryną o nazwie Tweakers.net, która zawiera także wpisy z wiadomościami i recenzje. Obydwa sklepy są własnością DPG Media.

READ  Jack i Daxter są „przenoszeni” z PS2 na PC przez fanów

Zgodnie z oświadczeniem strona zostanie zarchiwizowana, a tożsamość kont użytkowników ukryta.

źródło: Informacje o sprzęcieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *