HBO Max Series The Penguin Obsada Michael Zegen (ekskluzywny) – Variety Pack

Serial HBO Max „Pingwin” dodał do obsady Michaela Zegena, Jamesa Maddiego i Scotta Cohena w powtarzających się rolach, różnorodny Uczyłem się na wyłączność.

Cała trójka dołącza do obsady, w skład której wchodzi główny bohater serialu Colin Farrell, który ponownie wcieli się w Oswalda „Pingwina” Cobblepota z „The Batman”, a także Christine Milioti, Renzy Vélez, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, Deirdre O’Connell, i Clancy’ego Browna.

HBO Max nie ujawnia szczegółów postaci dla trzech nowych dodatków, ale źródła podają, że Zegen ma zagrać Alberto Falcone.

Alberto jest synem szefowej przestępczości Gotham City, Carmine Falcone, granej przez Johna Turturro w „Batmanie”, i bratem Sofii Falcone, którą Milioti zagra w „Pingwinie”. W komiksach Alberto jest uznawany za seryjnego mordercę znanego jako The Holiday Killer, który co miesiąc atakuje gangsterów z Gotham podczas wakacji.

Zegen jest najbardziej znany z roli w popularnym serialu Amazona „The Marvelous Mrs. Maisel”, który obecnie przygotowuje się do piątego i ostatniego sezonu. Inne jego godne uwagi role to Bugsy Siegel w serialu HBO „Zakazane imperium”, a także role w serialach takich jak „Rescue Me”, „The Walking Dead”, „Girls” i „Happy-ish”. Jego role filmowe to między innymi „Francis Ha”, „Brooklyn”, „Kraina przygód”, „Taking Woodstock” i „The Situation”.

Jest reprezentowana przez UTA, Authentic Talent & Literary Management, Underground Management i Ginsberg Daniels Kallis LLP.

Madio pojawił się niedawno w serialu Paramount+ „The Offer”. Prawdopodobnie najbardziej znany jest z roli w serialu HBO „Kompania braci”, w którym grał Franka Percontiego, a także z roli w „USA High”. Jest reprezentowany przez Agencję HCKR i Liebman Entertainment.

Wcześniejsze dokonania Cohena obejmują programy takie jak „Amerykanie”, „Miliardy”, „Gilmore Girls”, „The Equalizer” i „Necessary Roughness”, a jego filmy to „Killing Jessica Stein” i „The Week Of”. Reprezentują go innowacyjni artyści, Circle of Confusion i Jackaway Austin Tyreman.

READ  Justin Timberlake pozwany przez reżysera filmu dokumentalnego „20/20 Experience”

Penguin będzie składał się z ośmiu odcinków. Serial ma być kontynuacją fabuły filmu. Uważa się, że dzieje się to bezpośrednio po wydarzeniach z „Batmana”.

Lauren LeFrank jest scenarzystką, producentem wykonawczym i showrunnerką serialu „Pingwin”. Reżyser „Batmana” Matt Reeves jest producentem wykonawczym za pośrednictwem 6th & Idaho, a Dylan Clark jest producentem wykonawczym za pośrednictwem Dylan Clark Productions. Oprócz roli głównej Farrell jest producentem wykonawczym. Craig Zobel wyprodukuje i wyreżyseruje pierwsze trzy odcinki. Daniel Pepski z 6th & Idaho jest również producentem wykonawczym, podobnie jak Bill Carraro, wraz ze współdyrektorem wykonawczym Ravim Kronem. Warner Bros. Television to studio. 6th & Idaho jest obecnie w trakcie ogólnej umowy z WBTV. Serial oparty jest na postaciach stworzonych dla DC przez Boba Kane’a i Billa Fingera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *