Jaguary docierają do play-offów dzięki obronie w odpowiednim czasie, wystarczającej do ataku przeciwko Tytanom

Jacksonville, Floryda. — Rayshawna Jenkinsa I Josha Allena Dzięki temu Jacksonville Jaguars po raz pierwszy od 2017 roku ponownie znaleźli się w play-offach.

Obrona, która była poobijana przez całą noc, w końcu wymyśliła wielkie zagranie: striptiz Jenkinsa, rozgrywającego Tennessee Titans. Joshua Dobbs A 37-jardowa fumble Allena w celu odzyskania przyłożenia ostatecznie dała Jaguarom prowadzenie na 2:51 przed końcem. To dało Jaguars (9-8) tytuł AFC South 20-16 i wysłało ich do playoffów po raz pierwszy od 2017 roku.

Obrona Jaguara wykonała dwie duże akcje w drugiej połowie — Tysona CampbellaPrzechwyt w celu zdobycia kosza z gry i Roya Robertsona-HarrisaKolejny napęd Tytanów musi zostać zatrzymany – ale może zarządzać tylko trzema punktami. Bezpieczeństwo w końcu pojawiło się, gdy miało to największe znaczenie.

Jenkins uderzył w ramię Dobbsa tuż przed wypuszczeniem piłki. Allen wystawił go na miękkie odbicie i pozostał nietknięty w strefie końcowej. Była to 27. wymuszona rotacja zespołu w tym sezonie. Według ESPN Stats and Information Research, zdobyli 111 punktów z tych obrotów, co równa się z New England Patriots w NFL.

Była to druga obrona Jenkinsa dla Jaguarów w tym sezonie. Przechwycił rozgrywającego Dallas Cowboys Doktor Prescott grudzień Oddał go za przyłożenie w dogrywce, aby pokonać Cowboys na 18.

To był czwarty raz, kiedy Jaguary zebrały się, by wygrać w czwartej kwarcie. Poszli także za Baltimore Ravens, Las Vegas Raiders i Cowboys.

Jaguary z Jacksonville

Problematyczny trend: Jaguary odwróciły piłkę po nieudanym triku — Trevora Lawrence’ana boisko Jamal Agnew Było tego więcej – była to 13. porażka w sezonie, zremisowana z Indianapolis Colts w NFL. Lawrence zaznaczył swój dziewiąty sezon w NFL przegranym przechwytem.

„Oczywiście będziemy to podkreślać”, powiedział trener Doug Pederson o obrotach w tym tygodniu. „Musimy chronić piłkę nożną. Każdego tygodnia próbujesz tworzyć coś na wynos, ale musisz też zachować piłkę nożną. Wszyscy rozumiemy, co mogą zrobić obroty w meczach takich jak ten”.

Podział QB: Lawrence przegapił dwa potencjalne przyłożenia z przewróceniem i przewróceniem. Lawrence rzucił szeroko otwarte podanie Jaya Jonesa W strefie końcowej. Statystyki NFL NextGen pokazały, że Jones był oddalony od najbliższego obrońcy o 10,2 jarda. Lawrence był pod presją w grze, ale błąd pozwolił Jaguarom zmniejszyć prowadzenie Tytanów do 13-10.

Lawrence zdobył trzecią i trzecią bramkę na początku czwartej kwarty Krystian Kirk W przednim rogu strefy końcowej. Został wepchnięty z powrotem w kąt Rogera McCreary’ego Udało mi się złapać Kirka, który był o krok ode mnie i przełamać podanie. To zmusiło Jaguary do zadowalania się kolejnym golem z gry. Tytani byli w stanie zmniejszyć prowadzenie do 16-13. To opętanie się zaczęło Tysona CampbellaPrzerwanie basu Underthrone Dobbsa. Przyłożenie w obu sytuacjach dałoby Jaguarom prowadzenie i presję na Tytanów.

Kup… Jamal Agnew: Powracający Jaguars miał wielki dzień, z 125 jardami po czterech odbiciach i 33 jardami po dwóch odbiciach puntem. Rozpoczął ofensywę Jaguarów w stagnacji, zwrotem z 54 jardów, który ustawił Jaguary w środku pola. Okazało się, że był to jedyny hit Jaguarów. To rekompensuje wcześniejsze zacinanie się gry. Agnew był bliski przekroczenia wielu zwrotów za przyłożenia w ciągu ostatniego miesiąca, a teraz ma jeszcze co najmniej tydzień, aby spróbować go zdobyć. — Michał Droco

Tytani z Tennessee

Przegrana Tytanów zakończyła sezon i dała Tennessee tytuł dywizji AFC South. Tytani prowadzili przez większą część meczu, ale dwa późne obroty ich zabiły. Obrona Tennessee utrzymała Jaguars na trzech jardach w siedmiu zagraniach w czwartej kwarcie, dwukrotnie, gdy Jacksonville odwrócił piłkę, aby uruchomić zegar.

Seria siedmiu porażek Tennessee w połączeniu z passą pięciu zwycięstw Jaguarów była różnicą w tym sezonie. Jaguary pokonały Tytanów po raz pierwszy od 2014 roku.

Opisz grę w dwóch słowach: Obgryzacz paznokci. Cóż, może to słowo. Ale pomimo objęcia prowadzenia pod koniec czwartej kwarty, Tytani przegrali szósty mecz z jednym wynikiem w roku.

Problematyczny trend: przybysz Rogera McCreary’ego Upuścił kolejny chwyt przyziemienia, zwiększając swój sezon do siedmiu. Tym razem Christian Kirk pokonał McCreary’ego za wynik. Ale powinien mieć najlepszą ochronę Joshua Stone Spóźniony na imprezę. McCreary zrezygnował z kolejnego przyłożenia, kiedy wpadł w ruch uliczny, a Jay Jones był szeroko otwarty z tyłu strefy końcowej. Na szczęście dla McCreary’ego Trevora Lawrence’a Przestrzelony Jones.

Podział QB: Dobbs zakończył z 20 uzupełnieniami w 29 próbach podania na 179 jardów, jednym przyłożeniem i jednym przechwyceniem. W swoim drugim starcie Dobbs celował w ataku błyskawicznym, gdzie wykonał siedem z dziewięciu podań na 73 jardy i TD w pierwszej połowie. Ale błyskawica Rayshawna Jenkinsa w czwartej kwarcie doprowadziła do fumble Toppsa, który został zwrócony w celu przyłożenia. W pewnym momencie Dobbs wykonał dziewięć prostych podań, w tym bardzo celny rzut Austina Hoopera Na przełomowej trasie na trzecim spadku. Dobbs wykonał również doskonały rzut z kropli do wiadra Chigoziem Okonkwo za przyłożenie. — Durona Davenporta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *