Jak grać w gry Netflix na telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w niesamowitą liczbę Świetne gry mobilne z abonamentem Netflix; w wyłomieA PoinbeeA na twoich oczach między nimi. To nie jest coś, co robi większość użytkowników Netflix, Według nowych danych firmy analitycznej Apptopia i opublikowanych w CNBC. CNBC podało, że Netflix ma 221 milionów subskrybentów, co oznacza, że ​​mimo że gra w niego tylko 1% użytkowników, gry nadal mają średnio 1,7 miliona użytkowników dziennie i zostały pobrane 23,3 miliona razy. Oto krótki przewodnik, jak uzyskać wszystkie korzyści z subskrypcji Netflix, w tym te gry wideo.

Jeśli jesteś kimś, kto ogląda Netflix tylko w telewizji, możesz nawet nie wiedzieć, że Netflix ona ma Zabawki. Nawet w aplikacji na telefon nie jest w widocznym miejscu, a szkoda, bo gry są jak na twoich oczachA PoinbeeI wiele innych jest wartych wypróbowania.

na obu jabłkach iOS sprzęt i Android telefony Musisz pobrać aplikację Netflix pierwszy.

Zdjęcie: Netflix przez Polygon

  1. Otwórz aplikację Netflix i przewiń w dół do sekcji Gry Netflix.
  2. Przewiń gry i znajdź grę, w którą chcesz zagrać.
  3. Kliknij planszę do gry, a otworzy się strona gier Netflix.
  4. Kliknij przycisk Pobierz grę, a otworzy się Twój App Store – Apple App Store lub Google Play.
  5. Będziesz korzystać z tego sklepu z aplikacjami jak zwykle, aby pobrać wspomnianą grę, więc kliknij przycisk pobierania.

Znajdziesz go ponownie w sekcji Gry Netflix w aplikacji. Gry zostaną również dodane do ekranu głównego (chyba że zrezygnujesz z tej funkcji na swoim urządzeniu).

Zarówno na iOS, jak i na Androidzie Mogą Otwórz odpowiednie sklepy z aplikacjami i bezpośrednio wyszukaj tam również gry Netflix. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany do serwisu Netflix, przed rozpoczęciem gry zostanie wyświetlony monit o zalogowanie się.

Więcej gier jest w drodze do Netflix, który do tej pory ma na liście 26 tytułów w ramach usługi subskrypcji. Deklarowany cel to 50 gier do końca 2022 r., w tym oryginalne gry i gry oparte na ich cechach, takich jak nadchodzący Gambit królowej symulator szachów. W tym roku Netflix nabył trzy niezależne studia, aby pomóc w zwiększeniu listy tytułów: Boss Fight Entertainment, Oxenfri Opracowany przez Night School StudioI kolejne gry.

READ  Od czasu ogłoszenia, że ​​gracze muszą połączyć Steam z kontem PSN, Helldivers 2 otrzymało 100 000 negatywnych recenzji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *