Jamie Foxx macha do fanów na łodzi, pierwszy rzut oka od czasu hospitalizacji

Ekskluzywny

Jamiego Foxxa

Macha do fanów na łodzi…

1. Bycie zdrowym na widoku publicznym

Jamiego FoxxaWydaje się, że droga do wyzdrowienia idzie bardzo dobrze. „Facet jest teraz publicznie… TMZ widzi go po raz pierwszy od czasu hospitalizacji.

Obejrzyj ten materiał przedstawiający szczęśliwego JF pływającego po rzece Chicago na megajachcie w niedzielne popołudnie… tak podekscytowany i zabawny do oglądania także dla fanów. Sąsiedni statek minął go i dał mu wielkie brawa… Jamie znów pomachał.

Wydawało się, że na pokładzie było z nim jeszcze kilku innych… na pierwszy rzut oka wygląda na to, że w pobliżu była część jego rodziny. Oni byli po jego stronie Wiemy, że odwiedzali go również podczas całej tej męki – kiedy przebywał na odwyku w ChiTown.

Różnica polega na tym, że w końcu mamy wyraźne spojrzenie na ciało Jamiego, co jest zachęcające. Oczywiście było wiele spekulacji na temat jego stanu zdrowia… a im dłużej nie pojawia się w oczach opinii publicznej, tym więcej spekulacji rośnie. Ludzie się martwią.

Teraz miejmy nadzieję, że te plotki zostaną zdementowane… ponieważ wygląda na to, że facet jest na dobrej drodze do pełnego zdrowia. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie się z nim stało, co w pierwszej kolejności wysłało go na ostry dyżur, ale najważniejsze jest to, że jest przygotowany na powrót.

Oto kolejna pozytywna aktualizacja, którą TMZ może dostarczyć… widzieliśmy więcej nagrań Jamiego spędzającego noc w mieście w okolicach Chicago w sobotę.

Ten klip to jeszcze jeden znak, że mężczyzna wydaje się mieć się dobrze w tym momencie… i jest gotowy zrobić więcej, kiedy wróci do 100%.

Miło pana widzieć, panie Fox. Jak reszta świata, bez wątpienia.
READ  6 stycznia Dzień próbny 5 Czego można się spodziewać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *